Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Співпраця КУП НАНУ з навчальними закладами Білої Церкви
Співпраця КУП НАНУ з навчальними закладами Білої Церкви
02.07.2021 на запрошення директора Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук», ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький здійснив робочу поїздку до м. Біла Церква на урочистий випуск. Директор навчального закладу – Михайло Яременко представив ректора випускникам, наголосивши, що КУП НАНУ є провідним вищим навчальним закладом, який готує юристів та юристів-міжнародників і надає ґрунтовну правову освіту. 
Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький привітав випускників, а після урочистого випуску провів переговори з директором ліцею  Михайлом Яременко та його заступником – пані Світланою Поздняковою.
Директор даного навчального закладу зазначив, що коли у 1995 році виконкомом Білоцерківської міської ради було прийнято рішення про відкриття ліцею, постало питання про вибір профілю навчання. Визначились пріоритетні напрямки в незалежній Україні, яка будує правову державу,  ЕКОНОМІКА і ПРАВО. Отже, профіль обрано свідомо, адже ці два напрямки особливо перспективні в нашій молодій державі, саме в цих галузях ми найбільше потребуємо кваліфікованих спеціалістів. 
Домовились про підписання меморандуму про співпрацю між Білоцерківським навчально-виховним об’єднанням «Ліцей – Мала академія наук» та Київським університетом НАН України в найближчий час!
Відбулась також зустріч ректора Ю. Бошицького напередодні вступної компанії з директором Білоцерківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 5 – пані Ольгою Садаєвою.
Під час зустрічі О. Садаєва розповіла про навчальний заклад та провела відповідну екскурсію по школі. Були обговорені питання про співробітництво в освітянській та профорієнтаційній сфері. Зокрема, запровадження в цій школі періодичних лекцій співробітниками КУП НАНУ для школярів старших класів з метою поширення серед них правових знань, популяризації юридичної освіти і науки.
Ректор КУП НАНУ подарував нову рекламну продукцію КУП НАНУ. Перемовини пройшли успішно з взаємною зацікавленістю.
Також ректор КУП НАН України зустрівся та провів переговори з директором Білоцерківської спеціалізованої школи №9 – паном Іваном Усиком.
У ході зустрічі обговорювалися можливість навчання, стажування, підвищення кваліфікації дітей та вчителів у Київському університеті права, також були обговорені питання про співробітництво в освітній та профорієнтаційній роботі між установами та обговорені основні напрями співпраці, проведення науково-освітніх заходів, створення кабінету Історії українського права КУП НАНУ в школі задля сприяння поглибленому вивченню історії української держави і права учнями, що є надзвичайно актуальним для сучасної України.
Незважаючи на складні умови, викликані карантином, робота по профорієнтації в КУП НАНУ продовжується!
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28