Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Студент КУП НАНУ Д. Радченко – став лауреатом премії НАН України для молодих учених та студентів
Студент КУП НАНУ Д. Радченко – став лауреатом премії НАН України для молодих учених та студентів
Вчора, 14.06.22 рр. студент КУП НАНУ  Даніїл Радченко отримав найвищу нагороду Національної Академіі наук України для молодих учених та студентів  диплом лауреата премії НАН України.
Нагороджував переможців особисто академік-секретар Відділення історії, філософії та права НАН України Валерій Андрійович Смолій.
Даніїл Радченко  студент першого курсу магістратури Київського університету права НАН України, який отримав високу нагороду, а це Диплом лауреата та Перша премія НАН України для молодих учених і студентів закладів вищої освіти, виступив також і з промовою.
Він висловив щиру подяку всім присутнім за високу оцінку його студентського наукового дослідження. Також колективу Київського університету права НАН України та особисто ректору університету Юрію Бошицькому, викладачам університету за підтримку, зазначивши, що тільки завдяки цілеспрямованій праці та рідному університету він зміг здобути нагороду. Адже девіз Київського університету права  "Discere est vincere"  "Навчатися щоб перемагати".
Студенти різних курсів КУП НАНУ та Рівненського інституту КУП НАНУ були відзначені грамотами Президії Національної академії наук України:
Білецькій Ілля  Мирославович – студент четвертого курсу Київського університету права НАН України - за наукову роботу «Міжнародне митне право: сучасні підходи до розуміння»;
Козаченко Вероніка Віталіївна – студентка третього курсу Київського університету права НАН України за наукову роботу «Проблема державного суверенітету в міжнародному праві»;
Сатанін Владислав Олександрович – студент першого року навчання магістратури Київського університету права НАН України за наукову роботу «Інститут визнання у сучасному міжнародному праві»;
Слюсарчук Інеса Валеріївна – студентка четвертого курсу Рівненського інституту Київського університету права НАН України за наукову роботу «Напрями державного регулювання ринку праці в Україні: проблеми та перспективи».
Лауреат премії та переможець конкурсу Даніїл Володимирович Радченко отримав відзнаку за наукову роботу "Розмежування цивільного та господарського права"
В Київському університеті права НАН України велика увага приділяється науковим дослідженням, зокрема, студентів, магістрів та аспірантів.
Університет пишається своїми студентами, яким вдалося завоювати престижні нагороди від Президії Національної академії наук України за студентські наукові роботи.
Колектив КУП НАНУ сподівається, що наукові досягнення студентів, магістрів та аспірантів, що навчаються в університеті, принесуть користь та сприятимуть вдосконаленню правової системи держави Україна.
АДМІНІСТРАЦІЯ ТА КОЛЕКТИВ УНІВЕРСИТЕТУ
ВІТАЄ НАШИХ СТУДЕНТІВ ПЕРЕМОЖЦІВ!
ЗИЧИМО МІЦНОГО ЗДОРОВЯ ТА НОВИХ ТВОРЧИХ ЗДОБУТКІВ!
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28