Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАН України брали участь в «ХІІ осінніх юридичних читаннях»
     8-9 листопада 2013 року, на базі Хмельницького університету управління та права традиційно відбулась Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Дванадцяті осінні юридичні читання».
     Про участь у конференції заявили майже 400 делегатів з усіх регіонів України та інших держав, в тому числі з Республіки Білорусь (представлено 15 наукових закладів), Росії (представлено 17 ВНЗ) та Киргизії. На урочистому відкритті були присутні кращі представники молодіжної наукової еліти з провідних вищих навчальних та наукових закладів світу, визнані науковці сучасності, представники влади.
     Цього року Київській університет права НАН України на заході представляли студенти 3-го курсу Матат Андрій та Санченко Дмитро, які продемонстрували високий рівень наукових знань. Адже їх доповіді були визнані найкращими на засіданні секції «Теорія держави і права. Історія політичних та правових вчень. Філософія права».
За результатами конференції було підготовлено та видано збірку доповідей учасників конференції (всього в 4 томах).

     Студенти-учасники висловлюють слова щирої вдячності проректору з наукової роботи КУП НАН України – Чернецькій О.В. за організаційно-методичний супровід, науковим керівникам, к.ю.н., доцентам кафедри теорії та історії держави і права КУП НАН України – Варич О.Г. та Чаплюк О.І., а також ректору КУП НАН України, професору, заслуженому юристу України – Бошицькому Ю.Л. за сприяння в безпосередній участі на заході.  

Матеріал підготували:
студенти 3-го курсу,
юридичного факультету,
КУП НАН України
Матат Андрій та Санченко Дмитро
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg