Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ отримали можливість стажування та працевлаштування в Державному підприємстві «Документ»
     Делегація Київського університету права НАН України відвідала Державне підприємство «Документ» для ознайомлення з особливостями роботи у цій установі та обговорення можливості працевлаштування студентів. Зустріч відбулась в рамках угоди між Київським університетом права НАН України та Державним підприємством «Документ».
     На першу зустріч із представництвом Державного підприємства «Документ» прибув ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор Юрій Бошицький, а також керівник практики, доцент кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Роман Панасюк та 15 студентів факультету правознавства та міжнародних відносин КУП НАНУ. Державне підприємство «Документ» представляли:  заступник начальника відділу прогнозування та перспектив розвитку підприємства Олександр Лемешко та заступник начальника відділу обслуговування клієнтів Тімур Слободянюк.

     Основною метою зустрічі було обговорення питань про проходження практики і подальшого працевлаштування найкращих випускників КУП НАНУ, і тим самим, долучення молодих кваліфікованих кадрів до роботи в ДП «Документ».
    Ректор наголосив, що КУП НАНУ  приділяє особливу увагу вирішенню питань працевлаштування студентів, забезпечення їх зайнятості у вільний від навчання час, сприяння розвитку молодіжних ініціатив у трудовій сфері, підготовці та підвищенню кваліфікації молоді. Університет надає можливість участі у тренінгах, круглих столах, організації стажування та навчання за кордоном, участь у пізнавальних турах по Україні та молодіжних соціальних проектах і програмах. Юрій Бошицький підкреслив, що саме у студентів КУП НАНУ є унікальна можливість подальшого працевлаштування ДП «Документ».
     Студенти КУП НАН України поставили ряд питань щодо типу та змісту роботи, цікавилися основними вимогами до працівників, умовами праці та соціальними гарантіями, які надає ДП «Документ», тому Олександр Лемешко зазначив, що мета роботи ДП «Документ» полягає у впровадженні нових сервісів та стандартів надання послуг, забезпеченні поліпшення умов обслуговування громадян  України та іноземців шляхом автоматизації цього процесу із застосуванням сучасних інформаційних систем. Оскільки наші студенти в ході розмови продемонстрували свої знання та не аби яке бажання працювати, підприємство виявило зацікавленість в прийнятті на роботу таких висококваліфікованих та енергійних спеціалістів.

     Зустріч пройшла на високому рівні у доброзичливій атмосфері. Сторони висловили сподівання на подальшу тривалу й результативну співпрацю.

Роман Панасюк - керівник практики,
доцент кафедри загальнотеоретичних
та державно-правових дисциплін КУП НАНУ


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg