Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ та Черкаського Національного Університету ім.Богдана Хмельницького провели міжвузівський семінар-практикум виборчих комісій студентського самоврядування університетів.gerb.jpg


       24 вересня 2009 року, делегація студентів Київського університету права Національної Академії Наук України відвідала Черкаський Національний Університет імені Богдана Хмельницького. Делегацію нашого університету урочисто зустрічав професорсько-викладацький склад Черкаського Національного Університету на чолі з ректором Анатолієм Кузьминським, а також представники Студентської ради ЧНУ на чолі з їх головою Петром Карпенком.
 
     У залі засідань ректорату університету відбулося офіційне обговорення основних аспектів передвиборчої кампанії студентського самоврядування, які співпали за датою в обох університетах. Під час обговорення студенти Черкаського університету наголосили на питанні роботи студентського самоврядування та його керівних органів, ознайомили з моделлю студентського самоврядування даного університету. Ми мали змогу ознайомитися з Положенням про Студентську раду Черкаського Національного університету, з Положенням про виборчу комісію, а також зі структурою студентського самоврядування Черкаського Національного університету. До речі, в ЧНУ на денній формі навчання навчається біля 7500 студентів, але третій рік поспіль на посаду голови Студентської ради ЧНУ балотується лише один кандидат. Радісно чути, що нинішній голова Студентської ради ЧНУ має такий авторитет серед студентів, але гірко констатувати той факт, що студенти побоюються брати на себе додаткову відповідальність.
     
       Після обговорення та обміну досвідом між делегацією нашого університету та Студентською радою Черкаського Національного університету, ми вирушили на екскурсію по музеям університету. Їхня потужна база нас дуже вразила: бібліотеки, санаторій, пансіонати, і навіть церква.
      
      Протягом кількох годин кандидат на посаду голови студентського самоврядування КУП НАН України Олексій Лутак особисто обговорював важливі моменти майбутньої співпраці з головою Студентської ради ЧНУ Петром Карпенком.
     
      В цілому зустріч була проведена у дуже конструктивному та продуктивному руслі. Після проведення виборів голови студентського самоврядування в нашому університеті, розпочнеться активний етап співпраці між двома нашими ВНЗ.

Інформаційний центр студентського активу

 

Learning process

Subscribe News


Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg