Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Студенти КУП НАНУ відвідали Києво-Печерську лавру
Студенти КУП НАНУ відвідали Києво-Печерську лавру
    Протягом багатьох років КУП НАНУ піклується про те, щоб його студенти отримали не тільки гарну теоретичну та практичну базу по спеціальності юриста та юриста-міжнародника, але і формує духовний розвиток молоді. Тому велика увага приділяється вихованню у студентів культури і моральності, доброти і милосердя.
    У рамках проекту «Пізнай свій край», що діє під патронатом ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького 10 травня 2018 року студенти Київського університету права НАН України відвідали Києво-Печерську лавру.
1n.jpg
2n.jpg
3n.jpg

    Представник Київської духовної академії і семінарії Павло розповів про історію заснування Києво-печерської лаври, показав чудову територію, а також провів студентів до Ближніх печер, де покояться мощі преподобних ченців Печерських і розказав про їх життєву історію. Саме до них прямують люди з усього світу, щоб побачити на власні очі диво Господнє.
    Наприкінці екскурсії, студенти могли вільно поспілкуватись з представником Київської духовної академії і Семінарії Павлом і задати різні питання щодо духовності, моралі, життя та смерті людини.
Окрім того, студентська молодь КУП НАНУ відвідала меморіал Вічної Слави, який складається з обеліска і Алеї Павших Героїв, де розташовані 34 могили воїнів, що загинули в роки Другої світової війни; та національний музей “Меморіал жертв Голодомору”. Вшанували пам’ять хвилиною мовчання.
4n.jpg
5n.jpg
6n.jpg

    Студенти КУП НАНУ вдячні ректору, професору, заслуженому юристу України Юрію Бошицькому за сприяння у здійсненні екскурсії, а представникy Київської духовної академії і Семінарії Павлу за цікаву розмову.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg