Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Студенти КУП НАНУ відвідали Північний апеляційний господарський суд
Студенти КУП НАНУ відвідали Північний апеляційний господарський суд

На запрошення Північного апеляційного господарського суду студенти КУП НАНУ завітали на День відкритих дверей, який відбувався у суді 12 грудня 2019 року. Серед студентства були представники четвертого та шостого курсів, зокрема магістри господарсько-правової спеціалізації. Супроводжувала студентів к.ю.н., доцент кафедри державно-парових та галузевих правових дисциплін Юлія Кабенок.
Студенти мали змогу відвідати три судові засідання та ознайомитися з роботою Управління автоматизованого документообігу суду та моніторингу виконання документів, Відділу управління персоналом та антикорупційного моніторингу та Управління аналітично-статистичного забезпечення роботи суду.


ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Начальник Управління автоматизованого документообігу суду та моніторингу виконання документів, Ірина Тереля розповіла гостям про структуру управління, автоматизований розподіл справ, здійснення реєстрації вхідних та вихідних документів, відправки справ та кореспонденції. Начальник Відділу управління персоналом та антикорупційного моніторингу Альона Маковей познайомила студентів з кадровою роботою та основними завданнями відділу. Світлана Тюріна, начальник Управління аналітично-статистичного забезпечення роботи суду, розказала студентам про головні обов’язки та значення роботи управління, збирання і опрацювання статистичної інформації, здійснення аналізу та узагальнення судової практики.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
Наприкінці заходу, заступник голови суду Анатолій Верховець та заступник керівника апарату суду Анатолій Овчаренко поділилися власним досвідом роботи у судовій системі та безпосередньо в Північному апеляційному господарському суді, а також розповіли про діяльність суду та відповіли на питання студентів.

                                                                                                Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg