Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Студенти КУП НАНУ відвідали виставку Надзвичайного і Повноважного посла Грузії в Україні Гели Думбадзе
Студенти КУП НАНУ відвідали виставку Надзвичайного і Повноважного посла Грузії в Україні Гели Думбадзе
    Нещодавно студентам Київського університету права Національної академії наук України на чолі з ректором Юрієм Бошицьким випала нагода відвідати виставку грузинського художника і за сумісництвом Надзвичайного і Повноважного посла Грузії в Україні Гели Думбадзе, що проходила в музеї-майстерні Івана Кавалерідзе.
vpg1.jpg
vpg7.jpg vpg6.jpg

    Виставка присвячена 100-річчю дипломатичних відносин між Україною та Грузією та триватиме до 10 листопада, тому кожен бажаючий може насолодитися акриловим мистецтвом, адже це остання виставка Гели Думбадзе у цьому стилі. Роботи художника наповнені особливим сенсом і  кожна людина може побачити щось своє.
vpg4.jpg vpg3.jpg vpg2.jpg

    Слід зазначити, що перша персональна виставка під назвою «Київ. Містичні вікна» відбулася у червні 2012 року, в Києві, в галереї «Арт Хол» Фонду сприяння розвитку мистецтва.
    На сьогоднішній день роботи пана Посла представляє престижна грузинська галерея «Art Gallery Line», а також, велика їх частина зберігається у приватних колекціях багатьох країн світу.
vpg5.jpg  vpg8.jpg

    Унікальністю цих картин також є те, що 24 представлених роботи були написані лише вночі та всього за 3 місяці.
    Студенти університету надзвичайно вдячні пану Послу за надану можливість помилуватися прекрасними роботами та збагатити свій духовний світ.

Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg