Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Студенти КУП НАНУ взяли участь у святкуванні 25-ї річниці Київського молодіжного центру
Студенти КУП НАНУ взяли участь у святкуванні 25-ї річниці Київського молодіжного центру
    У рамках співпраці між Київським університетом права НАН України та Київським молодіжним центром, на запрошення директора Київського молодіжного центру Анни Станіславівни Куценко 12 квітня 2018 року студенти Університету взяли участь у святкуванні 25-ї річниці Київського молодіжного центру.
    Під час зустрічі були обговорені актуальні питання сучасної молодіжної політики, окреслені здобутки та перемоги у цій сфері, а також встановлені пріорітети подальшого розвитку політики для реалізації потенційних можливостей молоді України.
kmc1.jpg
kmc2.jpg

    Після завершення офіційної частини студенти мали можливість особисто поспілкуватись з директором Київського молодіжного центру Анною Куценко, членом Постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Аллою Шлапак , в.о. голови Державної служби зайнятості Валерієм Ярошенком та іншими професіоналами своєї справи.
    Для студентів КУП НАНУ, як майбутніх юристів, було значуще поспілкуватись із провідними фахівцями та високопосадовцями у різних сферах суспільного життя.
Візит став можливим завдяки сприянню ректора КУП НАНУ, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького та його добрим стосункам із Київським молодіжним центром. Студентська молодь КУП НАНУ щиро вдячна Юрію Бошицькому за сприяння в участі святкування 25-ї річниці Київського молодіжного центру.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg