Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП взяли участь у Всеукраїнській акції молодіжних трудових загонів "Пам’ятати. Відродити. Зберегти"

Під патронатом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, а також Всеукраїнського молодіжного центру праці, які протягом 2-х років співпрацюють з нашим університетом з питань тимчасового працевлаштування студентської молоді, 25.06.2009 р. відбулася акція «Пам’ятати. Відродити. Зберегти.».

Під час заходу представники студентського активу Київського університету права НАН України та понад 300 учасників молодіжних трудових загонів України облаштовували історичні пам’ятки на території заповідника.
Метою Всеукраїнської акції молодіжних трудових загонів «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» є збереження і відродження культурної спадщини України, а також залучення молоді до соціально-корисної справи і популяризація руху молодіжних трудових загонів серед студентів та школярів.

У заході взяв учаcть Міністр сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, який під час проведення прес-конференції за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську діяльність, популяризацію молодіжного руху в Україні, формування лідерських якостей та відданість справі, нагородив почесними грамотами ректора університету, професора Ю.Л.Бошицького, студента 4 курсу Терещенка Михайла, студента 3 курсу Лутака Олексія, студенку 3 курсу Регелюк Ірину, студента 5 курсу Очеретяного Віталія.

Студентський актив університету щиро вітає нагороджених з отриманими відзнаками.

 

Фоторепортаж

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg