Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Студенти та співробітники КУП НАНУ напередодні Дня Святого Миколая завітали до дитячого будинку дитини в м.Боярка
Студенти та співробітники КУП НАНУ напередодні Дня Святого Миколая завітали до дитячого будинку дитини в м.Боярка

 

18 грудня 2019 року напередодні Дня Святого Миколая  у рамках загальноуніверситетського проекту Київського університету права НАН України «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», що діє під патронатом ректора Ю.Л. Бошицького,  викладачі та студенти-волонтери  університету відвідали спеціалізований обласний будинок дитини у м. Боярка.
    День Святого Миколая – це свято, яке діти чекають з особливим нетерпінням. Миколая Чудотворця вважають покровителем та захисником дітей, а також заступником бідних та обездолених. Усе його життя було сповнене любов’ю до ближнього. Навіть смерть не зупинила його благородних справ. Його чудеса звершаються і сьогодні. Саме в цей день особливо хочеться подарувати тепло і увагу ближнім, поділитися частинкою свого серця з людьми, які особливо цього потребують.    
 

ugorec.jpg ugorec.jpg


    Це свято об’єднало студентство, колектив та адміністрацію Київського університету права НАН України. Спільними зусиллями напередодні свята було проведено  благодійну ярмарку “Передай тепло своєї руки маленькій дитині”. Також згуртовано, усі разом -  студенти, колектив та адміністрація зібрали кошти, на які було придбано іграшки та фрукти для дітей, адже філософією Київського університету права є виховання у студентської молоді  гуманності та милосердя.  Благодійні вчинки є дійсно найбільшим виявом гуманності, бо саме завдяки цій людській здатності – безкорисливо прийти на допомогу іншим – у цьому світі не зникає добро.  Університет вчить студентів не просто співчувати, не просто любити, не просто бути добрим, а, відкинувши власні проблеми, поспішати на допомогу іншим, особливо тим, хто цього потребує – дітям.
    Подарунки, зібрані колективом КУП НАНУ, студенти-волонтери передали  маленьким вихованцям  дитячого будинку.

 

ugorec.jpg ugorec.jpg


Ця добра справа допомогла дітям трішки повірити у здійснення мрій та бажань.  Від спілкування отримали задоволення як вихованці дитячого будинку, так і студенти університету.

    За підтримки ректора КУП НАНУ Юрія Ладиславовича Бошицького  колектив та студентство університету робить добро за покликом серця і з відкритою душею,   тому що благодійність завжди в народі вважалася й вважається вищою чеснотою, а ті, хто здатні на неї, здобувають щиру шану й пам'ять.

 

 Прес-Центр КУП НАНУ


 

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg