Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти та викладачі КУП НАН України взяли участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції, яка проходила з 8-11 грудня 2009 р. у Словаччині
      З 8 по 11 грудня 2009 року студенти та викладачі Київського університету права НАН України за сприянням та підтримки ректора університету професора Бошицького Ю.Л., приймали участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективні напрями і способи реалізації інноваційних технологій у системі європейської вищої освіти», яка проходила у Словаччині, Високі Татри. У роботі конференції взяли участь делегати європейських університетів, а саме Мішкольського університету, Кошицького технічного університету, Західного університету ім. Васіле Голдіш (м. Арад), Кошицького виробничо-господарського факультету Братиславського економічного університету, Кошицького університету ім. П.Й.Шафарика, а також представники Академічного товариства ім. М.Балудянського та Повітового музею (м. Сату Маре). Поряд із європейськими університетами в роботі конференції взяли участь представники Закарпатського державного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету радіоелектроніки, Запорізького національного технічного університету, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та інш. Від Київського університету права НАН України участь у роботі конференції взяли проректор з наукової роботи Чернецька О.В. та студенти, зокрема, голова студентського самоврядування Лутак Олексій, студентка 4-го курсу Дзелінська Вікторія та студентка 2-го курсу Слєсарєва Маргарита.


       На пленарному засіданні учасників конференції привітали Ващук Федір Григорович - ректор Закарпатського державного університету, Вархола Міхал - президент Міжнародного академічного товариства ім. М.Балудянського. Під час роботи конференції обговорювалися проблеми інтеграції у європейський освітянський простір, впровадження інноваційних технологій навчання в умовах євроінтеграції вищої освіти, перспективні напрями і способи реалізації інноваційних технологій у системі Європейської вищої освіти тощо.


       Як зазначалося в процесі обговорення доповідей, процес подальшої інтеграції вищої освіти до європейського освітянського простору має здійснюватися через збереження національних надбань та залучення кращого європейського досвіду, розробки єдиних стандартів вищої освіти, основою яких є якість освітянських послуг та змісту освіти в цілому. Адже, основним змістом діяльності класичного університету на сучасному етапі повинно стати формування інноваційного, гуманістичного освітньо-виховного середовища, що, в свою чергу, передбачає фахову глибину і інноваційні технології в системі вищої освіти з метою інтеграції у європейський освітянський простір.
       Участь представників Київського університету права НАН України у роботі ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективні напрями і способи реалізації інноваційних технологій у системі європейської вищої освіти» стала гарною нагодою щодо обміну досвідом у сфері інтеграції вищої освіти до європейського освітянського простору.       За результатами роботи у конференції Чернецька О.В. та Лутак О. відзначені Дипломами за кращу наукову доповідь.       Під час проведення учасники конференції мали нагоду ознайомитися із мальовничими місцями Високих Татр.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg