Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
СТУДЕНТИ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА В ПРЕДСТАВНИЦТВІ ООН В УКРАЇНІ

     24 березня 2011 року студенти Київського університету права НАН України в рамках гуртка «Міжнародне право» прослухали в приміщенні Представництва ООН в Україні інформаційно-пізнавальну лекцію про діяльність ООН, організовану співробітниками Представництва.
     Впродовж лекції студенти ознайомилися із специфікою роботи ООН, історією її створення, напрямками діяльності, структурою, участю України в роботі цієї організації. Крім того, підчас лекції звернено увагу на пріоритети діяльності ООН у 2011 році, визначених Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном.

     Зважаючи на те, що початок нового тисячоліття ознаменувався прийняттям у 2000 році Генеральною Асамблеєю ООН Декларації тисячоліття та закріплення у ній глобальних цілей розвитку, значна увага була звернена на адаптацію цих цілей Україною та рівень виконання взятих нею зобов’язань відповідно до вказаної Декларації.

     Пізнавальною частиною лекційного заняття стала для студентів інформація, пов’язана із участю молоді в роботі ООН, зокрема, Представництва ООН в Україні.
     18 грудня 2009 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію A/RES/64/134 про відзначення Міжнародного року молоді у період з 12 серпня 2010  до 12 серпня 2011 під девізом: діалог та взаєморозуміння. Цей рік закликає молодих людей присвятити себе пришвидшенню прогресу, в тому числі в досягненні сформульованих ООН Цілей розвитку тисячоліття, які покликані вирішити низку соціальних проблем – від викорінення крайньої бідності та голоду до зниження рівня материнської смертності, покращення доступу до освіти та охорони здоров’я до 2015 року.
     Програма розвитку ООН реалізує проект Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді. Завданням проекту є залучення молоді до впровадження демократичних реформ та активізація її громадської діяльності в Україні. Завдяки інноваційним підходам молодь має можливість отримати відповідні знання та сформувати навички, необхідні для активного включення у соціальні процеси.

     Було відмічено, що молодь в системі ООН в Україні має можливість, зокрема, брати участь у програмі волонтери ООН, здійснювати навчальні візити до Представництва ООН, проходити стажування та працевлаштовуватись в органах та установах ООН.


 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28