Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Студенти взяли участь у семінарі-дискусії за темою: «Вирішення територіальних спорів у сучасному міжнародному праві»
Студенти взяли участь у семінарі-дискусії за темою: «Вирішення територіальних спорів у сучасному міжнародному праві»

  9 жовтня 2019 року з нагоди Дня юриста у Київському університеті права НАН України було проведено семінар-дискусію для студентів спеціальності «Міжнародне право» за темою: «Вирішення територіальних спорів у сучасному міжнародному праві».

ugorec.jpg

   Вирішення територіальних питань у сучасному світі безперечно  має актуальний характер, оскільки основна частина  спорів, що розглядаються в рамках міжнародних судових установ носить територіальний характер.  Територіальні спори в сучасному міжнародному праві розглядаються відповідно до принципу мирного розв’язання спорів, з якого випливає обов’язок сторін урегулювати його мирними засобами або принаймні прагнути до цього,  про що наголошують Статут ООН 1945 р., Декларація про принципи міжнародного права, що стосуються дружніх відносин і співпраці між державами відповідно до Статуту ООН 1970 р., а також Заключний акт НБСЄ 1975 р.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

 Студенти виступили з докладами  на теми:  Дар’я Третьякова «Мирні способи вирішення міжнародних спорів», Москвітін М. «Практика міжнародного суду ООН у вирішенні територіальних спорів»  Муссауі Дауд «Механізм та інструменти ОБСЄ з мирного врегулювання спорів», Семенюк Є. «Делімітація морських кордонів як спосіб вирішення територіальних спорів», Полторацька В.  «Роль Ватикану у вирішенні міжнародних спорів».

  Після виступів докладів студенті відбулася дискусія, участь у якій взяли всі присутні.

Прес-центр КУП НАНУ

 

 

Learning process

Subscribe News


Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg