Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> У Київському університеті права НАН України відбувся «Дебют першокурсника-2017»
У Київському університеті права НАН України відбувся «Дебют першокурсника-2017»
    22 листопада 2017 року в Київському університеті права НАН України відбувся “Дебют першокурсника – 2017” у рамках проекту “Майбутнє України – в руках талановитої молоді”. У заході взяли участь дві академічні групи першого курсу. Дебют першокурсника – це загальноуніверситетський захід, що надає можливість першокурсникам реалізувати свої творчі задуми.
 dp5s.jpg  dp2s.jpg dp3s.jpg

    Із вітальною промовою до учасників та гостей свята  звернувся ректор,  професор, заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький. Він зробив екскурс у історію походження Міжнародного дня студента. Юрій Ладиславович побажав, щоб студентські роки були насичені різноманітними подіями, цікавими зустрічами та реалізацією творчих ідей. Також Юрій Ладиславович вручив подарунки студентському активу КУП НАН України, що було надзвичайно приємним моментом заходу.
    Першокурсники зуміли продемонструвати командний дух навчальних груп: гру на синтезаторі; милозвучне звучання пісень українською та англійською мовами; студентський КВНівський гумор; відеопрезентації перших моментів студентського життя.
    Під час підготовки та тренувань  учасники стали справжньою родиною. Цей період назавжди залишиться в їх серцях приємними спогадами. На святі панувала чудова тепла атмосфера. За традицією учасники заходу зробили фото на довгу згадку.
dp1s.jpg
 dp4s.jpg

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg