Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> У КУП НАН України відбувся майстер-клас Радника Національної асамблеї Угорщини пана АНДРАША КАДАША
У КУП НАН України відбувся майстер-клас Радника Національної асамблеї Угорщини пана АНДРАША КАДАША
    17 грудня 2018 року у Київському університеті права НАН України виступив з майстер-класом Радник Національної асамблеї Угорщини пан Андраш Кадаш. Тема майстер-класу була присвячена особливостям діяльності Національної асамблеї Угорщини та її відомств.
    У процесі дискусії, Андраш Кадаш відстежив історичну еволюцію нормативно-правового механізму функціонування Національної асамблеї Угорщини, особливостей виборчої системи в Угорщині, структури, складу і діяльності даної інституції.
cardash1.jpg
cardash2.jpg
cardash3.jpg

    Зокрема, доповідач розповів, що Національна асамблея Угорщини, однопалатний орган складається з 199 депутатів, обраних на 4 роки. Вибори членів засновані на змішаній виборчій системі, що включає вибори по одномандатних і багатомандатних округах. Політична партія, щоб пройти в парламент має подолати відсотковий бар'єр 5% від загального числа голосів, однак це не відноситься до самовисуванців в одномандатних округах. При цьому,  Національна асамблея складається з 25 постійних комітетів, які збираються в будівлі угорського парламенту в Будапешті з 1902 року.
cardash4.jpg
cardash5.jpg cardash6.jpg

    Знаковим є те, що Андраш Кадаш відвідав понад 15 парламентів світу та мав змогу попрацювати в них і на власні очі побачити особливості функціонування парламентів у різних куточках світу. Тому окрім теоретичних знань, доповідач зміг також поділитися практичними особливостями діяльності інституцій, що є безцінним для професійної діяльності майбутніх юристів та юристів-міжнародників.
cardash7.jpg
cardash8.jpg
cardash9.jpg

    По завершенню майстер-класу Андраш Кадаш звернувся до студентів з надихаючою промовою щодо важливості плідного навчання задля побудови успішної кар’єри. Варто заначити, що доповідь поважного гостя викликала особливе пожвавлення серед студентів, які активно задавали питання та вели жваву дискусію з доповідачем.
Прес-центр Ради молодих вчених КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News






Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg