Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> У КУП НАНУ розпочався новий навчальний рік
У КУП НАНУ розпочався новий навчальний рік
1
У Київському університеті права НАН України традиційно 1 вересня розпочався новий навчальний рік. Пандемія COVID-19 у цьому році внесла суттєві корективи у життя всього суспільства, видозмінила підходи до освітніх процесів, змістивши чималу частину аудиторних занять в онлайн простір. 
Керівництвом університету було прийнято рішення розпочати освітній процес у змішаній формі, використовуючи можливості дистанційних технологій. Так, здобувачі вищої освіти, які не мають можливості прибути для очної участі у навчанні, долучилися до занять у синхронному режимі за допомогою Skype.
З метою попередження розповсюдження коронавірусної хвороби студенти, які працювали в аудиторіях, дотримувалися усіх протиепідемічних заходів.
Ректор університету Ю.Л. Бошицький привітав студентів із Днем знань, звернув увагу на необхідність посилення заходів безпеки для боротьби з коронавірусом, а також побажав молоді бути допитливими, наполегливими, творчими та ініціативними до мети та оскільки сьогодні наша держава потребує висококваліфікованих фахівців-юристів.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg