Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАНУ відбулась персональна виставка офортів етюдів Києва "Духовні скарби України" Ангеліни Сіденко на добру згадку учасникам семінару
     06 липня 2017 року у рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», створеної за ініціативою ректора, професора, Заслуженого юриста України Юрія Бошицького у Київському університеті права НАН України для учасників Міжнародного семінару «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах» відбулась презентація персональної виставки офортів «Духовні скарби України» української художниці-графіка, члена Національної спілки художників України Ангеліни Сіденко.
     Ангеліна Сіденко вільно володіє графічними техніками. Надані для експозиції серії робіт «Скарби України», «Київське бароко», «Ангели храму Софії» вражають філігранною витонченістю й віртуозною технікою офорту з пунктиром.
     Художниця активний учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. Її роботи представлені у музеях України та у приватних колекціях в Австрії, Іспанії, Італії, Канаді, Німеччині, Франції, США, Андорі та Японії.

     Почесними гостями на заході були: Міхал Швантнер, директор Департаменту розвинутих країн та країн з перехідною економікою, Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ), Женева; Мохаммад Аль Габбал, консультант Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Женева;, Хагіт Мессер-Ярон, професор університету Тель-Авіву, Ізраїль, Рената Бакарова, координатор Відділу передачі результатів досліджень та ноу-хау в практику, Університет Павола Йозефа Сафаріка в Кошице, Словаччина, Крістіна Савицька, викладач кафедри цивільного права Полоцького державного університету, Білорусь, Азер Сафаров, професор Бакинського державного університету, Азербайджан, студенти та професорсько-викладацький склад Київського університету права НАН України, Богдан Падучак, заступник директора Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Геннадій Андрощук, головний науковий співробітник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України м. Київ та інші.

     Презентація персональної виставки справила надзвичайно позитивне враження на учасникiв семінару та залишила бажання вiдвiдати достеменний захiд майстрині знову.
Прес-служба КУП НАНУ


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg