Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> У КУП НАНУ відбулась підсумкова атестація здобувачів вищої освіти спеціальності 082 «Міжнародне право» денної форми навчання
У КУП НАНУ відбулась підсумкова атестація здобувачів вищої освіти спеціальності 082 «Міжнародне право» денної форми навчання
1
   9 червня 2020 року у Київському університеті права НАН України відбулась підсумкова атестація у формі комплексного екзамену зі спеціальних дисциплін: «Право Європейського Союзу», «Міжнародне публічне право» та «Міжнародне приватне право» у здобувачів вищої освіти спеціальності 082 «Міжнародне право», ступеня вищої освіти «Бакалавр» денної форми навчання.
   У зв’язку з карантинними заходами та рекомендацією Міністерства освіти і науки України підсумкова атестація проводилась у режимі online відеоконференції. Члени Екзаменаційної комісії відмітили якісну підготовку здобувачів вищої освіти КУП НАН України. Зокрема, в процесі обговорення, були розглянуті питання тенденцій розвитку, актуальних проблем та сучасних доктринальних поглядів на стан міжнародного права. Особливу увагу було приділено аналізу законодавства Європейського Союзу.
   По закінченню роботи Екзаменаційної комісії студентів привітали  з успішно складеним комплексним іспитом за спеціальністю 082 «Міжнаргодне право», також було додатково наголошено на важливості продовження навчання в магістратурі Київського університету права НАН України.
Будемо раді вітати всіх випускників у КУП НАН України з метою продовження навчання у магістратурі.
Юридичний факультет КУП НАН України
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28