Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАНУ відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права-2017»
     19 травня 2016 р. у Київському університеті права НАН України за ініціативою кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін та наукового товариства студентів відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права – 2017», присвячена Дню науки в Україні.
     Учасників заходу привітав ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький. З привітаннями також виступили почесні гості: представник юридичної фірми «Салком» Кирило Будник та засновниця  журналу «Дипломат» Інесса Блозовська.

     На вікторині були присутні: проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Олена Чернецька, директор центру соціально-гуманітарної роботи та грантів Галина Левківська, професорсько-викладацький склад КУП НАНУ.
     Знання студентів оцінювало журі - професор кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін В’ячеслав Іванов, доценти кафедри Роман Панасюк та Оксана Чаплюк.
     Команди продемонстрували свої знання в конкурсах: «Презентація команд», «Бліц-опитування», Юридичний рахунок», «Юридичний ланцюжок», «Конкурс капітанів», «Конкурс вболівальників» та ін.

     За результатами вікторини І місце посіла команда «Помічники Феміди» (ПБ-11) ІІ місце - «Natus vincere» (МП-11).
     Ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький урочисто вручив команді-переможниці кубок «Ерудит права» та «Диплом» переможця, а всім учасникам – сертифікати та пам’ятні подарунки.  

 

     За дорученням Президента юридичної фірми «Салком» професора Євгена Кубка представник фірми Кирило Будник поздоровив переможців та вручив командам «Помічники Феміди» (ПБ-11)  «Natus vincere» (МП-11) заохочувальні премії імені академіка М. П. Василенка. Учасники вікторини також отримали подарункові набори навчальної  літератури.
Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg