Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАНУ відбулася персональна виставка картин «Зачаровані Карпати» закарпатського художника Юрія Сяркевича
     Під особистим патронатом ректора Київського університету права Національної академії наук України, професора, заслуженого юриста України Ю.Л. Бошицького в університеті  діє загальноуніверситетська  програма «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді».
     На передодні проведення персональної виставки закарпатського художника Юрія Сяркевича «Зачаровані Карпати» відбулося засідання загальноуніверситетської відбіркової комісії. Традиційно студентська громада обирає кілька творів мистецтва, що увійдуть до фонду картинної галереї університету. У голосуванні взяли участь понад 222 студенти КУП НАНУ, які із 8 запропонованих картин обрали  дві картини автора Юрія Івановича Сяркевича – заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України, постійного учасника  міжнародних пленерів на Закарпатті. Роботи  художника виставлялися у Польщі, Словаччині, Угорщині, Югославії, Румуніі, Франції та Сполучених Штатах Америки.

     Автор загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», ректор КУП НАН України ,заслужений  юрист України професор ,заступник голови Союзу юристів України -  Ю.Л. Бошицький сердечно привітав усіх присутніх з проведенням даної виставки та зазначив ,що цей проект створено для студентів та всіх тих ,хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Він має інформаційний та духовно збагачувальний характер і спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва, сприяє поглибленню духовності студентів, їх ерудиції та професійних практичних знань.  
     До присутніх з вітальними словами звернулася проректор з  наукової роботи – Чернецька Олена Василівна, яка наголосила, що загальноуніверситетський  проект «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді» та дана виставка є дуже важливими аспектами для навчально-виховного процесу студентів.
     Від професорсько-викладацького складу КУП НАНУ виступила  О.П.Кодьєва – доктор культурологічних наук. Вона зазначила, що у творчості Ю.І.Сяркевича присутні три джерела: творчій метод реалізму, закарпатська школа живопису та його особиста творча манера, все це вдало  поєдналося та синтезувалося у красу, що предстала перед учасниками виставки.

     Також до митця звернулися почесні гості КУП НАНУ - Зігард Рошдорф – заступник голови німецького клубу економіки та Роглєв Христо Йосипович - виконавчий директор товариства «Закарпатці в Україні», віце-президент Товариства "Україна-Болгарія", Заслужений працівник сфери послуг України, заступник завідуючого кафедри, доцент кафедри готельно–ресторанної справи Київського університету управління та підприємництва.

     Зі словами пошани та глибокої вдячності, від імені студентства,  до художника та присутніх  звернувся О.Малюк - Президент студентського парламенту КУП НАН України,який зауважив ,що дана виставка має важливе значення для духовного розвитку та естетичного смаку студентів. Та привітав присутніх з наступаючими професійними святами Дня юриста та Дня художника .
    Гурт «Купава» віншував присутніх українськими величальними піснями.

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28