Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> У КУП НАНУ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ ПРИУРОЧЕНИЙ ДО 23-ОЇ РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
У КУП НАНУ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ ПРИУРОЧЕНИЙ ДО 23-ОЇ РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
27 червня 2019 року в Київському університеті права НАН України відбувся приурочений до 23-ої річниці Конституції України круглий стіл з презентацією чергового наукового монографічного видання нашого Університету «Державно-правове регулювання суспільних відносин в умовах нових глобалізаційних викликів: вітчизняні та міжнародні реалії» за участі зарубіжних співавторів декана факультету права та управління Гданського університету, д.ю.н., проф. Я. Стеліни та завідувача кафедрою конституційного права та політичних інститутів факультету права та управління Гданського університету. д.ю.н., проф. А. Шміта (Республіка Польща), викладача кафедри ЮНЕСКО з прав людини та інформаційного права Бакинського державного університету, к.ю.н. А. Сафарова (Азербайджанська Республіка). Відкрив роботу Круглого столу ректор Київського університету права НАН України, професор, заслужений юрист України Бошицький Ю.Л, .окресливши новітній конституційний процес в Україні та важливість Основного Закону для вітчизняного суспільства. У своїх виступах вельмишановні зарубіжні гості вказали на здобутки і суперечності у розвитку законодавчого (зокрема конституційного) регулювання у власних державах.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
Конституція України – це документ, що закладає підґрунтя організації і діяльності держави та формування у ній громадянського суспільства. Конституція – це своєрідний суспільний договір, у якому народ визначає основні напрямки свого подальшого розвитку та існування, гарантії прав та свобод громадян у суспільстві. Метою проведення Круглого столу було об’єднання фахівців-конституціоналістів з наукових кіл України та зарубіжних країн, представників компетентних органів, експертів, юристів-практиків, інших зацікавлених осіб та позиціонування КУП НАН України у якості науково-навчального закладу, котрий виконує важливу суспільну місію та здатний забезпечити необхідну наукову панель у сфері конституціоналізму.
На адресу організаторів та учасників міжнародної науково-практичної конференції надійшли вітання, зокрема від Президента Національної академії наук України, академіка НАН України Б.Є. Патона та директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академіка НАН України Ю.С. Шемшученка.
ugorec.jpg ugorec.jpg
На засіданні Круглого столу було презентовано чергового наукового монографічного видання нашого Університету «Державно-правове регулювання суспільних відносин в умовах нових глобалізаційних викликів: вітчизняні та міжнародні реалії». Монографія присвячена актуальним питанням державно-правового регулювання суспільних відносин в умовах нових глобалізаційних викликів. В монографії розглядаються теоретико-правові основи державно-правового регулювання суспільних відносин; правове регулювання адміністративних та конституційних відносин, цивільних та сімейних, господарських та трудових суспільних відносин, кримінальна юстиція в контексті державно-правового регулювання суспільних відносин в умовах нових глобалізаційних впливів; держава в системі сучасного міжнародного правопорядку: новітні виклики; сучасний міжнародний правопорядок тощо. Особливістю її є те, що до авторського колективу окрім науковців Київського університету права НАН України долучилися іноземні провідні вчені, зокрема з Грузії, Республіки Польща, Республіки Італія, США, Азербайджанської Республіки, Угорщини.
Круглий стіл дозволив виступити як досвідченим вченим, так і молодим науковцям – співавторам монографії. Особливу увагу було приділено конституційній реформі та змінам в Конституції України, а також перспективам розвитку представленим на круглому столі країн. Науковці наводили свої думки з приводу обґрунтованості внесених змін, а також проводили паралелі з тенденціями в інших державах, зокрема, у Польщі і Україні.  
«Я сподіваюсь, що підготовлена нами колективна монографія стане скромним внеском Київського університету права НАН України у відзначення 23-ої річниці Конституції нашої держави», - підводячи підсумки заходу заявив Ю.Л. Бошицький. Захід традиційно завершився спільним фотографуванням учасників заходу.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
Пресс-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg