Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> У КУП НАНУ відбувся майстер-клас японських дипломатів пана Хошіно Юічі та пана Ярошика Кирила
У КУП НАНУ відбувся майстер-клас японських дипломатів пана Хошіно Юічі та пана Ярошика Кирила
    30 жовтня 2018 року, у рамках університетського проекту «Діалоги відомих особистостей світу зі студентами», започаткованого ректором КУП НАНУ Юрієм Бошицьким  відбулась зустріч iз Другим секретарем посольства Японії в Україні паном Хошіно Юічі та Співробітником відділу культури та інформації, перекладачем паном Ярошиком Кирилом.
jap1.jpg jap2.jpg
jap3.jpg
    Під час зустрічі пан Хошіно Юічі розповів цікаву інформацію про країну вранішнього сонця: а саме про систему освіти та науки; правові засади функціонування судової системи; діяльність Міністерства закордонних справ; трудові відносини; спрощену процедуру отримання візи для громадян України; тощо. Надзвичайно пізнавальним було також дізнатись і про історію та сучасність українсько-японських відносин у галузі культури, науки, права, тощо.
    До того ж, пан Ярошик Кирило презентував програми стажування в Японії для студентів, такі як "Стажер-дослідник" та "Навчання в японському університеті". При цьому, він закликав молодь не боятися і подавати документи для участі у вищезазначених програмах.
    Знаковим є те, що лекція була побудована у форматі питання-відповідь. При цьому, зацікавленість студентів КУП НАНУ мала прояв у величезній кількості цікавих запитань.
jap4.jpg
jap5.jpg
jap6.jpg
    Зустріч японської делегації зі студентами КУП НАНУ  вразила своєю теплотою, а також простотою і високоосвіченістю японських дипломатів, що  залишило приємні спогади, адже однією з головних особливостей Київського університету права НАН України є поєднання освітнього процесу, науково-дослідної роботи, міжнародного співробітництва та поглибленого спілкування з відомими особистостями, зокрема, і з дипломатичними представниками найвищого рівня, що є унікальним досвідом для підготовки юристів та юристів-міжнародників.
Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg