Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> У КУП НАНУ відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня ОПП «Право» спеціальності 081 «Право»
У КУП НАНУ відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня ОПП «Право» спеціальності 081 «Право»
1
   У Київському університеті права НАН України 9-10 червня 2020 року відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня ОПП «Право» спеціальності 081 «Право». Студенти максимально самостійно вивчали теоретичний матеріал (з використанням цифрового контенту!) аби лишити контактний час для новітніх знань, практичних завдань, предметних дискусій. 
   Члени Екзаменаційної комісії конструктивно, відповідно рекомендацій  МОН України, яке надало алгоритми проведення атестації та її документального супровіду,  провели захист магістерських робіт із використанням відеозв'язку.
   У процесі обговорення, неодноразово екзаменаторами та студентами-випускниками підіймалися питання правозастосування, висвітлювались колізії господарського права та процесу, кримінального права та процесу й актуальні проблеми сімейного права; гостро обговорювались пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства. охоплюючи у своїх дослідженнях проблеми проваджень у справах про банкрутство.
   Члени Екзаменаційної комісії на чолі з головою ЕК Головій Л.В. відмітили фаховість підготовки студентів КУП НАН України та привітали  з успішним захистом магістерських робіт за спеціальністю 081 «Право».
   Від членів екзаменаційної комісії прозвучали теплі слова, побажання випускникам успіхів у професійній діяльності та наголошено на важливості продовження навчання в аспірантурі Київського університету права НАН України.  
Всіх випускників запрошено на навчання до аспірантури КУП НАН України для здобуття наукового ступеня «доктор філософії», оскільки це є особливо важливим для їх професійного зростання.

Юридичний факультет КУП НАН України
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28