Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> У РІ КУП НАНУ відбулось відкриття виставки живопису
У РІ КУП НАНУ відбулось відкриття виставки живопису
        В рамках проведення урочистостей з нагоди посвяти першокурсників РІ КУП НАНУ в студенти, в приміщенні Рівненського інституту Київського університету права НАН України в рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді» відбулось відкриття виставки рівненської художниці Оксани Лобчук.
       Пані Оксана уже знана у мистецьких колах Рівного художниця молодої генерації. Навчалася у 1987-1991 рр. у Рівненській художній школі (викладачі: Анатолій Мартиненко та Микола Горєлов), а в  2012-2017рр.- в РДГУ на факультеті декоративно-прикладного мистецтва.
dsc_6680.jpg
 dsc_6675.jpg dsc_6696.jpg
     З 2007 року бере активну участь у численних виставках та презентувала рівнянам дві персональні  - у виставковій залі РОО НСХУ «Щось своє» (2012 р.) і «Реальність та буденність» - в галереї «Євро-Арт» (2014р.).  Була ініціатором проведення мистецького проекту «Врятуємо замок Клеваня!», в якому взяли участь художники-професіонали та митці-аматори ( Микола Годун, Микола Пашковський, Олег Тищенко, 2011 р.). Нині викладає в художній студії «Арт-Маестро» (керівник Антонюк-Коберська Н.М.)
      Її роботи приваблюють колекціонерів і зберігаються в приватних збірках України, Росії, Польщі, Португалії, Ізраїлю та інших країн світу.
     За словами ректора КУП НАНУ , професора Ю.Л.Бошицького , для високої ефективності всебічного виховання студентів необхідно створювати у вищому навчальному закладі естетично привабливу обстановку та забезпечувати високу культуру професорсько-викладацького складу і студентів шляхом знайомства з творчістю відомих людей зі сфери культури.
       З цим у своєму виступі цілком погодилась мама першокурсниці Оксана Іванівна Романюк, зазначивши, що культура юриста повинна відповідати законам краси, гармонійності, згідно з якими відбуваються позитивні зміни у внутрішньому світі людини.
      Глибока повага до натури, артистизм виконання, художній смак авторки відзначила студентка групи П-12 Камінська Олена, яка підкреслила, що представлені картини потребують особливої уваги, повторного перегляду, спонукають замислитися над тим, що мала на увазі художниця, використовуючи світло та колір. Кожна робота Оксани Лобчук  сповнена любові до життя та природи.
      Адміністрація та професорсько- викладацький склад РІ КУП НАНУ плідно працює над тим, аби студент розумів, що  естетичне світосприймання, здатність засвоїти здобутки естетичної культури, взаємодія почуттєвого і раціонального у діяльності юриста є чинниками ефективного регулювання правовідносин в Україні.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg