Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> У РІ КУП НАНУ відбулося підведення підсумків роботи І Міжнародної зимової школи з прав людини
У РІ КУП НАНУ відбулося підведення підсумків роботи І Міжнародної зимової школи з прав людини
      Фінальне засідання відкрив ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький, який підкреслив, що Міжнародна зимова Школа з прав людини є спільним науковим проектом Київського університету права НАНУ та  Батумського державного університету ім. Шота Руставелі. Цільова ідея проведення Школи - підвищення рівня знань в сфері захисту прав людини; встановлення наукових, ділових, гуманітарних і особистісних контактів між представниками молоді для залучення молодого покоління до довготривалої плідної співпраці в інтересах забезпечення і захисту прав людини в Україні та інших країнах, ? реалізована повною мірою.
 dsc_5166.jpg  dsc_5164.jpg  dsc_5227.jpg

       На думку ректора, під час роботи школи важливо було запропонувати її учасникам не тільки новітні теоретичні напрацювання у сфері права,  а й  ствердити вагу правозастосувального аспекту. Це був один із орієнтирів укладання програми роботи школи.  Я не можу не підкреслити, ? сказав Юрій Бошицький, ? що у нашій Школі виступили найкращі лектори, ділилися досвідом найкращі юристи- практики,  а серед учасників школи ? представники АвстріЇ, Грузії, Чехії, Італії, Угорщини тощо. Невипадково робочими мовами заходу ми обрали українську, російську та англійську. Кожна з мов презентує не тільки культуру певного народу, а й рівень особистісного розвитку кожного знас. Згадаймо, скільки мов знали наші видатні співвітчизники Леся Українка, Іван Франко, Григорій Сковорода! Вони є для нас неабияким прикладом.
dsc_5209.jpg
dsc_5210.jpg dsc_5211.jpg
dsc_5212.jpg
 dsc_5214.jpg
 dsc_5215.jpg  dsc_5216.jpg  dsc_5217.jpg  dsc_5218.jpg  dsc_5219.jpg
 dsc_5220.jpg  dsc_5221.jpg dsc_5222.jpg
 dsc_5223.jpg  dsc_5210.jpg

      Прикметно, що місцем роботи школи ми обрали Рівненський інститут Київського університету права НАН України. Рівненщина – легендарний історичний край, що засвідчили численні екскурсії під керівництвом директора РІ КУП НАНУ Володимира Якимчука. Йому, а також співорганізаторам Школи ректор висловив особливу подяку.
         Юрій Бошицький поділився і планами на майбутнє: «Ми хочемо розширити зимову школу і запросити у Рівне представників з Аргентини та Парагваю.  До речі, ректор Парагвайського університету прекрасно розмовляє українською. З Батумським університетом ми стали стратегічними партнерами».
dsc_5230.jpg
dsc_5234.jpg dsc_5239.jpg

         До слова також були запрошені начальник головного територіального управління юстиції в Рівненській області Оксана Сальчук, проректор з наукової роботи КУП НАНУ, доктор юридичних наук, професор кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Надія Кудерська, директор Рівненської торгово-промислової палати Микола Ярощук, директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук та ін.
        Насамкінець учасникам школи були вручені сертифікати та пам’ятні подарунки. Дійство завершилося подячним молебнем в інститутській капличці на честь Святителя Петра Могили.


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg