Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Участь студентів КУП НАНУ у Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених - «Правове життя: сучасний стан та перспективи розвитку»
      У цьому році своє 70-річчя святкує Волинський національний університет імені Лесі Українки. Саме цій видатній даті була присвячена VI Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Правове життя: сучасний стан та перспективи розвитку», що проходила 19-20 березня на юридичному факультеті ВНУ.

      Засвідчивши свою повагу до Київського університету права НАН України, організатори, серед інших поважних гостей, також запросили й представників нашого ВУЗу. Слід зазначити, що окрім студентів та аспірантів з України на конференцію прибула й делегацій польських спеціалістів у галузі права. Тож і на пленарному, і на секційних засіданнях конференції звучало розмаїття мов: українська, англійська, польська, що не завадило жвавій дискусії.
       Студенти Київського університету права гідно представили альма-матер перед учасниками та господарями заходу, тим самим ще більше піднявши престиж університету. Були налагоджені дружні стосунки зі студентським науковим активом багатьох ВУЗів. Тож слід очікувати на подальшу співпрацю між науковими товариствами не лише Волинського національного університету, а й Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Національного університету ДПС України.


      Організатори конференції попіклувались не лише про проведення самого засідання, а й про культурне дозвілля. Для Волинського національного університету вже стало традицією проведення конкурсу «Міс юридичного факультету» в день відкриття конференції. Такий захід дав можливість не лише господарям показати свої таланти, а й гостям відпочити після напруженого робочого дня.
       Крім того у супроводі студентського активу гостям було запропоновано долучитися до романтики старовинних вуличок Луцька, а також до неприступності та величності замку Люберта, що розташований в історичному районі міста.

      Загалом захід, сама подорож, те, як прийняли нас господарі залишило світлі враження. Ми збагатилися новими знаннями, виявили нові думки щодо досліджуваних нами тем, знайшли нових знайомих, а можливо й друзів, відкрили для себе ще одне місто нашої рідної держави, а також стали на сходинку вище до формування себе як гарного спеціаліста правника і взагалі освітченої людини.

      Тож висловлюємо вдячність організаторам конференції за запрошення та теплий прийом, а також адміністрації КУП НАНУ за надану можливість. Така справа заслуговує поваги, адже лише у дискусії, що має місце на конференціях, наявний шлях до істини.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg