Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Угода Київського університету права НАН України про співпрацю з Київським національним університетом внутрішніх справ

З метою зміцнення зв’язків університетської освіти та науки, а також інтеграції навчально-виховного процесу та наукового пошуку 16 червня 2009 р. Київський університет права НАН України уклав угоду про співробітництво з Київським національним університетом внутрішніх справ. В рамках заходу з промовами вступили ректор КУП НАН України професор Юрій Ладисловович Бошицький та проректор з наукової роботи КНУВС професор Олександр Миколайович Джужа, які зокрема, зазначили, що таке співробітництво буде корисним та сприятиме реалізації спільних проектів у науково-дослідній, навчально-методичній та соціально-культурній сферах.

Поряд з цим від КУП НАН України були присутні проректор з наукової роботи Чернецька О.В., проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Г.П., проректор з адміністративно-господарської роботи Бойко В.О., вчений секретар університету Сікорська І.А. та представники студентського активу університету.

Після підписання угоди про співпрацю відбулося закриття виставки творів кримських художників: Вероніки Шевчук та Михайла Жарова, яка в рамках проекту Київського університету права НАН України «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді» проходила у Київському національному університеті внутрішніх справ протягом останніх двох місяців.

Підписання угоди про співпрацю

 

Презентація виставки картин художника Михайла Жарова організована Київським університетом права НАН України в Київському національному університеті внутрішніх справ

 

Learning process

Subscribe News


Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg