Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> УВАГА! Україна-Швейцарія: міжнародний семінар «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах»
УВАГА! Україна-Швейцарія: міжнародний семінар «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах»
   

    
5-6 липня 2017 року  в Київському університеті права НАН України спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (Швейцарія, Женева) проходитиме міжнародний семінар «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах».
     У роботі міжнародного семінару братимуть участь представники із п’яти країн: Швейцарії, Ізраїлю, Білорусії, Словацької республіки та Азербайджану, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, Кабінету Міністрів України, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій і провідні науковці у сфері права інтелектуальної власності.
     Міжнародний семінар «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах» розпочне свою роботу 5 липня 2017 року о 10 год. в стінах Київського університету права НАН України за адресою: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7 А.
     
З програмою семінару можна ознайомитись тут .
       Початок реєстрації почесних гостей та учасників  міжнародного семінару розпочнеться з 09 год.Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь
у роботі  міжнародного семінару!
 
   
За додатковою інформацією  звертатися за телефоном:
(096) 97-79-927, (044) 409-26-43, 423-90-87. 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg