Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Увага! В КУП НАНУ відбудуться майстер-класи доктора Стеффена Хінделенга (юридичний факультет Берлінського університету ім. Гумбольта)
Увага!
Шановні викладачі і студенти Київського університету права НАН України!
Відділ міжнародних зв’язків та грантів повідомляє про те, що
17-21 лютого 2010р.
В рамках розвитку міжнародних зв’язків та проведення майстер-класів для студентів КУП НАН України, на запрошення ректора професора Ю. Л. Бошицького, університет відвідає представник юридичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольта (Німеччина)
доктор Стеффен Хінделенг

gumbolt.jpg

Тема: "Міжнародні інвестиційні угоди і Українська правова та адміністративна системи - Аналіз розвитку міжнародних стандартів з іноземними інвестиціями"
Зміст майстер-класу


Мова: англійська.

Інформація: доктор Стеффен Хінделенг – доцент, старший науковий співробітник, викладач кафедри публічного, міжнародного та Європейського права юридичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольта. Членство у професійних організаціях: Асоціація міжнародного права в Німеччині, Національний комітет порівняльного правознавства, Спілка міжнародного економічного права. Область наукових інтересів: Право Європейського Союзу, міжнародне публічне і міжнародне економічне право, інвестиційне право, міжнародний арбітраж і врегулювання спорів; право в країнах з перехідною економікою.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg