Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> УВАГА! Запрошуємо студентів КУП НАНУ до участі у міжнародному конкурсі наукових робіт з питань захисту персональних даних
УВАГА! Запрошуємо студентів КУП НАНУ до участі у міжнародному конкурсі наукових робіт з питань захисту персональних даних

pat1.jpg

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА  НАНУ,
РОЗПОЧАТО МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ РОБІТ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.
    Протягом декількох років  в рамках угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Національним департаментом по захисту даних і свободи інформації (Угорщина), проводиться міжнародний конкурс наукових робіт з питань захисту персональних даних.
pate1.jpg
pate2.jpg
    Цього року тематика наукових робіт стосується «Реформи захисту даних ЄС та її потенційний вплив на країни, що не є ЄЕП» та «Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів: чи вдався експеримент?». 
    Перший тур захисту наукових робіт на українській мові пройде 07 вересня 2018 року  на базі Київського університету права НАН України.  В результаті конкурсного відбору буде визначено п’ять кращих наукових робіт,  виконавці яких прийматимуть участь у другому турі та презентуватимуть свої роботи в Угорщині.
    Другий тур передбачає захист п’яти кращих наукових  досліджень та презентацій на англійській мові в офісі Президента Національного департаменту по захисту даних і свободи інформації Аттіли Петерфалві, що пройде 17 вересня 2018 року у місті Будапешт (Угорщина).
    В рамках поїздки до Угорщини відбудеться  зустріч з Головою Конституційного Суду, Омбудсменом та іншими посадовцями урядових структур Республіки Угорщина, а також, візит до Парламенту Угорщини та цікава культурно-екскурсійна програма.
pate3.jpg pate4.jpg
    Дана співпраця є надзвичайно корисною не лише для розвитку теоретичних і практичних навичок студентів факультетів правознавства та міжнародних відносин КУП НАН України, але й важливим кроком на шляху розвитку співробітництва між Україною та Угорщиною в правовій, науковій  та освітній сферах.
pate5.jpg
pate6.jpg

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ УСІХ БАЖАЮЧИХ
СТУДЕНТІВ КУП НАНУ.
За додатковою інформацією звертатись
за телефоном 80674403478 або по ел. пошті    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Сарських Олена Павлівна, завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg