Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В Харкові відбулися VI Тодиківські читання
     27-28 вересня на базі Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» пройшла Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Верховенство права як основа сучасного конституціоналізму» (VІ Тодиківські читання).
     Захід присвячено пам’яті академіка права Юрія Миколайовича Тодики. Щороку безкоштовна конференція об’єднує молодих учених, аспірантів та студентів із різних вузів, як України, так і Росії та Білорусі. Це дає змогу молодим потенційним людям обмінятись своїми думками щодо своїх наукових пошуків реально, а не формально. Тодиківські читання являють собою місток, що здружує студентів-науковців із Москви, Києва, Мінська, Харкова та інших міст країн СНД.

     Організатори заходу: юридичний факультет Московського державного університету імені М.В.Ломоносова, юридичний факультет Білоруського державного університету, Московський державний юридичний університет імені О.Є.Кутафіна, Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Відкрив пленарне засідання доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, проректор із навчальної роботи НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого», завідувач кафедри конституційного права України Юрій Григорович Барабаш. Він щиро привітав учасників, розповів про унікальні риси характеру людини-педагога, наставника та цікаві факти з біографії Ю.М.Тодики. А також зазначив, що з ім’ям видатного вченого рахувалися не лише студенти, а й колеги. Він став фундатором нового напрямку конституціоналізму і залишив нам Школу.

     У конференції взяли участь 166 учасників з-понад 50 вищих навчальних закладів та наукових установ України, Росії, Білорусії, Польщі та США.

     На заході було організовано конференц-зв’язок у режимі он-лайн для аудиторії Білоруського державного університету, Люблінського Католицького університету Іоанна Павла ІІ (м.Люблін, Польща) з можливістю спілкування з ними.

     Цього року учасниками VІ Тодиківських читань від Київського університету права НАН України були студенти юридичного факультету Звонков Євген, Матат Андрій та Санченко Дмитро.

     Також на заході було презентовано науково-публіцистичний проект «Юридичний колос», головна мета якого − спілкування різних поколінь вчених без жодних для цього обмежень (http://jurkolos.com.ua/ ).

     Слід додати, що саме цей науковий захід випадає за рамки всіх йому подібних конференцій. Саме тут з’їжджаються справжні нонконформісти, яким є про що розповісти. Тодиківські читання – не просто міжнародна наукова конференція, а ціле життя, що дарує молодому поколінню щастя.

     За результатами конференції видана збірка тез наукових доповідей та повідомлень, а також всім учасникам традиційно вручено сертифікати.

      Студенти-учасники КУП НАН України висловлюють слова щирої подяки за сприяння в участі ректору, професору, заслуженому юристу України Юрію Ладиславовичу Бошицькому, а також незмінним організаторам заходу за опіку під час перебування в Харкові Олексію Любченку та Павлу Романюку і всім студентам НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого», які долучились до організації VІ Тодиківських читань.

Матеріал підготував
студент 3 курсу,
юридичного факультету
КУП НАНУ,
Матат Андрій
Джерело: http://jur-academy.kharkov.ua

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg