Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В Київському університеті права НАН України відбулися урочистості з нагоди дня заснування університету
     Цьогоріч Київський університет права НАН України відзначає своє 22-річчя. З цієї нагоди 14 грудня 2017 року відбувся святковий концерт та благодійний ярмарок.
     Урочистий захід відкрив ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор Юрій Бошицький, який зазначив, що історія університету починається з 14 грудня 1995 року, а сьогодні Київський університет права НАН України отримав визнання та став лідером сучасної освіти в Україні, займає достойне місце серед юридичних вищих навчальних закладів України.
kul10s.jpg
kul7s.jpg
kul1s.jpg

     До привітань ректора приєдналась Президент студентського парламенту Олена Давидова, яка зазначила, що студенти університету пишаються своїм навчальним закладом та дякують своїм викладачам та всім співробітникам КУП НАН України за надану можливість здобути важливу та престижну професію юриста.
     До Дня народження університету було проведено ряд заходів, таких як благодійна ярмарка «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», дошка сердешних привітань до Дня народження університету, святковий концерт за участю студентів.
kul2s.jpg
kul5s.jpg
kul9s.jpg
 kul4s.jpg  kul6s.jpg  kul8s.jpg

     У рамках відзначення 22-ої річниці заснування КУП НАН України у святково прибраному атріумі зібрався  науково-педагогічний колектив вишу. За ці роки досягнуто  значних успіхів у розбудові матеріально-технічної бази, яка сприяє розвитку освіти європейського рівня в Україні.
     Приємною несподіванкою стало відзначення кращих студентів університету за відмінне навчання та активну участь в громадському житті університету почесними грамотами та подарунками. Студенти отримали від ректора книги з Європейського права, мальовничі альбоми з історії України, ексклюзивні диски з класичною музикою, які були видані КУП НАНУ до річниці університету.
                                                                                                                 Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg