Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> В КУП НАН України відбулось закриття виставки картин художниці Марини Чопей
В КУП НАН України відбулось закриття виставки картин художниці Марини Чопей
16 липня 2021 року об 14:00 в холі університету відбулось урочисте закриття виставки картин закарпатської художниці Марини Чопей на тему: «Весняна квіткова феєрія для студентської молоді КУП НАН України».
Дана виставка проходила в рамках багаторічного проєкту КУП НАНУ – «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді»!
У своєму вступному вітальному слові ректор Ю. Бошицький зазначив, що дана виставка дала можливість студентам в стінах університету ознайомитися з красою навколишнього середовища та його внутрішнім сприйняттям, а роботи написані в техніках графіки, олії та акварелі дивували красою і не залишили байдужими нікого. Адже, метою проекту є духовне збагачення та залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва, що сприяє поглибленню духовності, збагачення ерудиції та компетентності майбутніх юристів. 
На заході були присутні: Ю. Кармазін, заслужений юрист України, професор, політичний діяч, народний депутат 2-4-го та 6-го скликання, автор Конституції України 1996 року; Є. Басалаєва, Народна артистка України, піаністка, громадський діяч, професор Сіднейської консерваторії, співзасновник Національного камерного ансамблю «Київські солісти»; Г. Тимченко, д.ю.н. провідний науковий співробітник Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України та М. Ониськів, к.ю.н., адвокат, директор ТОВ «Евентус-ком».
Ректор КУП НАНУ вручив художниці сертифікат міжнародного зразка та подяку за проведення персональної виставки картин та особистий внесок у сприянні культурологічного розвитку Київського університету права НАН України. Було багато привітань. Студенти і всі присутні відзначали велику майстерність Марини Чопей, а випускники, викладачі та співробітники тепло й щиро подякували художниці про можливість навчатися та працювати на фоні професійних витворів мистецтва! Ці Картини налаштовували на певний настрій, дарували відчуття прекрасного, спонукали насолоджуватися життям кожен день й самому відшукувати щоденні дива посеред сірої буденності.
Художниця також безпосередньо мала можливість привітати студентів бакалаврів та магістрів з врученням дипломів.
Професорсько-викладацький склад та студенти надзвичайно вдячні Юрію Ладиславовичу за надану можливість спостерігати за розвитком сучасного українського мистецтва у стінах рідного університету.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28