Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> В КУП НАН України відбулося засідання ректорату
В КУП НАН України відбулося засідання ректорату
17 травня 2022 р. у Київському університеті права НАН України в дистанційному форматі відбулось планове засідання ректорату. 
Із вступним словом виступив ректор Ю.Л. Бошицький, який доповів про роботу університету в умовах воєнного стану та зазначив, що проректором з навчально-методичної роботи К.С. Лісовою та проректором з виховної та профорієнтаційної роботи Т.Ю. Ярошевською в Київському університеті права на постійній основі щотижня організовується проведення днів відкритих дверей, щоб всі охочі мали змогу їх відвідати.
У порядку денному розглядалася низка питань.
Директор РІ КУП НАН України В.Л. Якимчук доповів про освітній процес у м. Рівному та надав пропозиції щодо врегулювання цін на освітні послуги та послуги на проживання в гуртожитку «Освіта». 
Завідувач навчально-методичного відділу О.М. Антонова доповіла про ситуацію щодо заборгованостей студентів і роботу методистів. 
Завідувач відділу аспірантури Р.В. Перелигіна доповіла, що за результатами весняного набору в аспірантуру вступило 45 здобувачів ступеня доктора філософії, з яких 30 – на спеціальність «Право» та 15 – «Міжнародне право».
Проректором з наукової роботи О.В. Червяковою до порядку денного винесено питання про підготовку докторів філософії в КУП НАН України. За результатами розгляду даного питання на засіданні було ухвалено рішення про створення робочої групи для доопрацювання відповідних  освітньо-наукових програм та навчальних планів. До складу робочої групи увійшли проректор з наукової роботи О.В. Червякова, завідувач відділу аспірантури Р.В. Перелигіна, завідувач навчально-методичного відділу О.М. Антонова, в.о. завідувача кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін С.В. Матвєєв, в.о. завідувача кафедри  міжнародного права та порівняльного правознавства О.О. Хорватова та в.о. завідувача кафедри кримінального права та процесу О.І. Савка.
Проректор з наукової роботи О.В. Червякова зазначила, що 18 травня 2022 р. планується проведення науково-практичної конференції до Дня науки на тему «Розвиток юридичної науки в умовах воєнного стану». Інформаційний лист з усією необхідною інформацією вже є на сайті університету.
За результатами обговорення розглянутих на засіданні ректорату питань було ухвалено відповідні рішення.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28