Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> В КУП НАН УКРАЇНИ ВРУЧИЛИ ДИПЛОМИ ВИПУСКНИКАМ 2019 РОКУ
В КУП НАН УКРАЇНИ ВРУЧИЛИ ДИПЛОМИ ВИПУСКНИКАМ 2019 РОКУ

01 липня 2019 року, у приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України, відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів державного зразка студентам денної та заочної форм навчання освітнього ступеня «магістр» та «бакалавр» за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» Київського університету права НАН України. Вручення дипломів в будівлі Національної академії наук України вже стало гарною традицією та урочистою подією.

Вишукана камерна музика струнного квартету «Асамблея» зустрічала гостей в холі Великого конференц-залу Національної академії наук України, створюючи неперевершену атмосферу свята.

img.jpg img.jpg img.jpg

Привітати випускників із цим знаменним днем зібралось чимало гостей. Зокрема, участь у церемонії взяли: Онищенко О.С. – Радник Президії НАН України, Почесний директор Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, академік НАН України; Сукманова О.В. – перший заступник Міністра юстиції України; Шемшученко Ю.С. – директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академік НАН України, Почесний ректор Київського університету права НАН України; Сафаров А. – професор кафедри ЮНЕСКО з прав людини та інформаційного права юридичного факультету Бакинського державного університету; Купрій В.М. – народний депутат України 8-го скликання; Карпачова Н.І. – Віце - Президент Європейського інституту омбудсмана, уповноважена Верховної Ради з прав людини (1998-2012), заслужений юрист України; Протоієрей Димитрій Гарчук– секретар Літургічної комісії Київської єпархії УПЦ настоятель університетської каплиці на честь преподобного Нестора Літописця.

img.jpg img.jpg

Урочистості відкрив ректор університету, професор Бошицький Ю.Л., який наголосив, що «бакалавр» - це перший етап професійного сходження, тому необхідно продовжувати навчання для здобуття повної вищої юридичної освіти. З цього приводу запросив на навчання в магістратуру в КУП НАНУ і запевнив, що у вузі створені всі умови для отримання якісної освіти: адміністрація дбає про впровадження найновіших форм і методів навчання, забезпечення комфортних побутових умов та найсучасніші засоби комп’ютерної техніки.

Ректор наголосив на символічності часу вручення дипломів, оскільки нещодавно країна відзначала річницю прийняття Основного закону країни, а для правників ця дата має певну знаковість. Зі словами вдячності за професіоналізм та добросовісність ректор звернувся і до всіх працівників Київського університету права НАН України.

img.jpg img.jpg img.jpg

З теплими вітальними словами до випускників та присутніх звернулися почесні гості свята, почесні доктори КУП НАНУ, зокрема, академік Юрій Шемшученко зауважив, що КУП НАН України готує кваліфікованих фахівців у галузі юриспруденції та міжнародного права. Фахівці такого рівня потрібні Україні, і закликав випускників університету стояти на захисті закону та верховенства права.

Перший заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова наголосила, що отримання диплому -  це заповітна мрія кожного студента, а попереду у них -  ціле життя, яке буде присвячене роботі в галузі юриспруденції. В Міністерстві юстиції працює гарна команда молодих освічених юристів, і ви можете приєднатись до цієї команди. Побажала випускникам КУП НАНУ  вдалого професійного становлення та плідної роботи в галузі юридичної практики та науки.

Віталій Купрій закликав молодих юристів приєднуватись до професійних та громадських об’єднань правників, які допоможуть знайти вірну дорогу у професійній діяльності  на допомогу розвитку української держави.

img.jpg img.jpg img.jpg

Професор КУП НАН України Ніна Карпачова, зазначила, що випускники КУП НАНУ повинні  пам’ятати про додержання і захист прав людини в своїй діяльності, і тоді професійне життя буде успішним та оціненим людьми.

Протоієрей Димитрій Гарчук привітав з радісним святом випуску та вручення дипломів, а також благословив на досягнення професійних успіхів. 

Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих усмішок, а теплі спогади від урочистості та яскравого студентського життя надовго залишаться у пам’яті кожного випускника Київського університету права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg