Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> В КУП НАНУ до Дня юриста проведено "Дебют першокурсника"
В КУП НАНУ до Дня юриста проведено "Дебют першокурсника"
  Серед святкових заходів, присвячених Дню юриста в Київському університеті права Національної академії наук України особливо теплим та зворушливим став дебют першокурсників університету.
   На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України Ю. Л. Бошицький, який привітав присутніх із професійним святом, зазначивши,  що юрист – професія престижна й відповідальна, адже відстояти інтереси людини, захистити права в суді, відновити справедливість  було важливим в усі часи, а в сучасній незалежній Україні це є необхідним.
  Святковий концерт, присвячений до Дня юриста, був проведений силами та талантами студентів першого курсу КУП НАН України, які грали на фортепіано та гітарі, танцювали, співали, грали веселі сценки зі студентського та юридичного життя.
  У програмі брали участь студенти першого курсу: Ліана Берулава, Аліна Населенко, Дарья Рябошапка, Анастасія Колісник, Єлізавета Митяй, Анастасія Неумита, Богдан Слободько, Сніжана Дейнек, Анастасія Данько, Володимир Кучера, Віталій Вихристенко, Ілля Усатюк, Аліна Дорохова,  Анна-Софія Чепара, Ельдар Мамедов,  Анастасія Майорова, Вікторія Гонгальська, Дмитро Висоцький, Ілля Кравчук, Максим Галушка, Юлія Крикун, Юлія Борисевич, Анастасія Чижик, Анна Примаченко та ін.
  Студенти старших курсів привітали першокурсників з їх дебютом та повноправним входженням в студентське життя, зазначивши, що для них не просто відкрилися двері Київського університету права, а й шлях до знань, творчих перемог, професійних  та наукових звершень.  Якісна юридична освіта, що надає Київський університет права НАН України, відкриває для нових поколінь правників масштабні перспективи, широкі можливості в реалізації інтелектуального потенціалу, професійне та кар’єрне зростання, стає надійним фундаментом побудови майбутнього наших студентів.

Фоторепортаж :

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg