Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> В КУП НАНУ пройшла презентація 2-го видання книги «Правознавство: цікаве і мудре»
В КУП НАНУ пройшла презентація 2-го видання книги «Правознавство: цікаве і мудре»
У Київському університеті права НАН Україна 7 жовтня 2022 року з нагоди професійного свята  Дня юриста, відбулась презентація 2-го видання навчального посібнику «Правознавство: цікаве і мудре», яке є результатом праці співробітників КУП НАНУ протягом року: Юрія Бошицького, Валеріана Молдована та Ольги Червякової. 
У другому виданні навчального посібнику «Правознавство: цікаве і мудре» представлені оновлені матеріали, які допомагають розвивати і систематизувати знання, самостійно їх набувати, використовувати на практиці. Це різні види дидактичного матеріалу, зокрема, висловлювання античних мудреців та блискучих риторів, афоризми відомих людей стародавнього і сучасного світу, афоризми з Римського права. Навчальний посібник містить правничі ігри, вікторини, конкурси, що є досить важливим засобом розвитку логічного мислення, інтелекту. власного бачення. Упорядковано понятійний апарат латинської юридичної термінології цивільного права та крилаті латинські вирази юридичного змісту. 
З метою активізації творчої пізнавальної діяльності, розвитку ерудиції та систематизації знань в галузі права навчальний посібник може успішно використовуватися під час практичних занять та семінарів у вищих навальних закладах, бути цікавим і корисним для підготовки методичних матеріалів та практичних занять за освітньо-професійною програмою галузі знань «Право».
Особлива оригінальна форма викладу інформації – коротка, зрозуміла, системна – сприяє засвоєнню знань, спонукає задуматися і посміхнутися.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28