Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В КУП НАНУ відбулась презентація персональної виставки творів закарпатського художника Віктора Сірка
     29 червня 2011 року в Київському університеті права НАН України в рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», започаткованого у 2007 році Київським університетом права НАН України та Міжнародним центром правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України,  відбулася презентація персональної виставки творів закарпатського художника Віктора Сірка «Барви Закарпаття на полотнах В. Сірка».
      У вітальному слові ректор КУП НАНУ, заслужений юрист України, заступник Голови Союзу юристів України, професор Юрій Ладиславович Бошицький, сердечно привітав усіх присутніх з відкриттям виставки та зазначив, що цей проект створено для студентів-правознавців та всіх тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Він має інформаційний та духовно збагачувальний характер і спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва, сприяє поглибленню духовності студентської молоді, її ерудиції та професійних практичних знань.

     В холі КУП НАН України студенти, гості виставки і всі охочі мали нагоду побачити прекрасні твори в жанрах натюрморт та живопису з краєвидами нашої батьківщини на полотнах майстра пензля – Віктора Сірка.
      Віктор Сірко народився у с. Невицьке Ужгородського району Закарпатської обл., працює в галузі станкового живопису в жанрах: натюрморт, пейзаж, архітектурний пейзаж. Художник тонко відчуває та передає красу, неповторну своєрідність Закарпаття. Його роботи невибагливі, вони дихають свіжістю, безпосередністю, в них поєднані щедрість, почуття кольору, багатство та гармонійність кольорів. Перегорніть альбоми з картинами художника і ви відчуєте високу гармонію природи, яка виражена в мистецтві.

    Гостями виставки були відомі правознавці, науковці, представники різних організацій у сфері інтелектуальної власності, митці, представники дипломатичних та іноземних місій в Україні, а саме: Гамов В.Г., голова Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України; Куберт К.А., Третій секретар посольства Росії в Україні; Рябець М.М., Голова ради фонду сприяння демократичним виборам, Заслужений юрист України; Арнольд Веренвальд, професор, консультант по міжнародному праву із Мюнхена.

     Символічним є те, що 29 червня в Університеті відбувалася і церемонія вручення дипломів понад п’ятистам випускникам КУП НАНУ освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», «бакалавр». Випускники та їх батьки з різних куточків України, відвідувачі, поважні гості виставки розглядали представлені роботи з особливою увагою, емоційним піднесенням, активно ділилися враженнями від побаченого і висловлювали масу добрих побажань організаторам заходу та художнику. В кожному творінні митця відчувається любов: так гармонійно поєднуються на папері фарби і світло. І люди це відчували.

     Колектив Київського університету права НАН України висловлює щиру подяку ректору КУП НАНУ, професору Ю.Л. Бошицькому та художнику Віктору Сірку за свято розмаїтості барв і форм, за відчуття естетичної насолоди від спілкування з чудовими творами талановитого майстра.
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28