Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> В КУП НАНУ відбулася виставка картин «Велич рідного краю»
В КУП НАНУ відбулася виставка картин «Велич рідного краю»
    06 квітня 2018 року в КУП НАНУ відбулася  виставка картин «Велич рідного краю» художника Михайла Довганя, визначного українського  живописця, заслуженого художника України та молодої художниці Аліни Славгородської, у рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді».
    Даний проект було започатковано ректором КУП НАНУ, профессором, провідним фахівцем сфери інтелектуальної власності Юрієм Бошицьким.
vustav1.jpg
vustav2.jpg
vustav3.jpg

    Під час відкриття виставки ректор зазначив, що дана виставка, як і всі  попередні зустрічі студентів та колективу КУП НАНУ з творами сучасного живопису, сприятиме реалізації мети проекту: вихованню естетичного смаку студентської молоді, цілісному сприйняттю світу, розумінню прекрасного у мистецтві та житті під час навчання у Київському університеті права.
vustav4.jpg
vustav5.jpg
900.jpg

    Відомі художники Михайло Довгань та Аліна Славгородська, які презентували свої твори в стінах нашого університету, донесли до молоді свій досвід, поділилися частиною свого світогляду, показали красу рідного краю, що є дуже важливим для молодих людей, які тільки починають свій шлях у дорослому житті.
    До присутніх учасників заходу звернулися поважні гості: Андрій Чебикін, ректор Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, Президент Національної академії мистецтв України; Дмитро Ткач, доктор політичних наук, Надзвичайний і Повноважний посол України, професор; Ігор Дір, Надзвичайний і повноважний Посол України; Юрій Кармазін, народний депутат України чотирьох скликань, голова Партії захисників Вітчизни, заслужений юрист України, Почесний доктор Київського університету права НАН України; Христо Роглєв, заслужений працівник сфери послуг України, письменник; Олександр Пєтік, заслужений юрист України; Інесса Блозовська, засновниця журналу «Дипломат».
vustav6.jpg
vustav7.jpg
vustav8.jpg

    Художникам Михайлу Довганю та Аліні Славгородській було вручено сертифікат учасника виставки та квіти. Студенти КУП НАНУ висловили вдячність митцям за чудові картини, в яких втілилась краса української природи та людської душі, за їх талант  та прекрасну творчість, якою вони зворушили душі студентської молоді.
vustav9.jpg
vustav10.jpg
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg