Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: „Проблеми реалізації функцій держави в правотворчій сфері”
      Поєднання вищої освіти і науки відповідно до засад Болонського процесу розвитку вищої освіти має принципове значення для підготовки студентів Київського університету права НАН України, оскільки надає можливість кожному студенту отримати професійні знання в сфері права. З цією метою Науковим студентським гуртком з проблем теорії держави і права 31 березня 2010 року було проведено круглий стіл на тему “Проблеми реалізації функцій держави в правотворчій сфері”. Наукове дослідження та обговорення проблем ефективної реалізації функцій держави в правотворчій сфері на сьогодні має надзвичайно актуальний характер, що обумовлено необхідністю підвищення якості правового впливу держави на розвиток суспільства.

       В роботі круглого столу взяли участь викладачі кафедри теорії та історії держави і права Київського університету права НАН України (к.ю.н., проф. Бобровник С. В., к.ю.н., доц. Варич О. Г., к.ю.н., доц. Дідич Т.О., к.ю.н., доц. Чернега А. П., асис. Чаплюк О. І.), студенти першого, другого та п’ятого курсів університету. Доповідачами круглого столу було відзначено актуальність наукового дослідження тематики засідання та окреслено коло проблемних питань в сфері реалізації функцій держави, правотворчості та правоутворення. Особливий інтерес у учасників круглого столу викликали доповіді студента групи Д-12 (МП) Левади Єгора на тему: «Природа, зміст та система функцій держави», студентки групи Д-18 Ушатенко Віти на тему: «Проблеми та шляхи вдосконалення нормативно-правових актів в Україні», доцента кафедри теорії та історії держави і права Дідича Т.О. на тему: «Проблеми розвитку правотворчої сфери в умовах перехідного типу права та глобалізації».

       Під керівництвом викладачів кафедри теорії та історії держави і права студентами Київського університету права НАН України було обговорено питання, які торкаються проблеми розвитку функцій держави, їх універсального та національного характеру, розвитку правоутворення та правотворчості в Україні.
       Підбиваючи підсумки засідання, присутніми було відзначено високий рівень наукової роботи Гуртка та акцентовано увагу на тематиці наступних засідань.


Науковий студентський гурток

з проблем теорії держави і права
КУП НАН України
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg