Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора права, професора Пенсильванського університету (США), Вільяма Батлера
В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора права, професора Пенсильванського університету (США), Вільяма Батлера
    05 жовтня 2018 року в Київському університеті права НАН України відбувся майстер-клас доктора права, професора Пенсильванського університету (США),  почесного професора порівняльного правознавства Лондонського університету, іноземного члена  Національної академії наук України, почесного доктора Київського університету права НАН України Вільяма Батлера.
    На майстер-класі були присутні студенти спеціальностей правознавство та міжнародне право, аспіранти та викладачі які  прослухали лекцію на тему  «Визнання та виконання арбітражних рішень в США: український досвід».
batler1.jpg
batler2.jpg
    Професор В. Батлер ознайомив студентів зі специфікою визнання та виконання арбітражних рішень в США згідно Конвенції ООН про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень (Нью-Йорк,1958р.) наводячи приклад справи, яка розглядалася в американському суді, учасником якої була українська сторона.   
    Також, під час лекції він розповів про переваги арбітражного розгляду спорів що виникають з договірних відносин з іноземними контрагентами, та дав майбутнім юристам практичні поради щодо використання арбітражних застережень та угод.     
    Майстер-клас викликав жваву дискусію серед студентів, які задавали цікаві питання, на які професор     Батлер відповідав з точки зору норм міжнародного права, а також на підставі свого власного науково-практичного досвіду.
    По завершення майстер-класу було проведено переговори та урочисто  підписано угоду про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Пенсильванським університетом.
batler3.jpg
batler4.jpg
    Слід зазначити, що Пенсильванський університет заснований ще в 1740 році та є четвертим найстарішим вищим навчальним закладом у США та  одним з восьми членів асоціації найстаріших вузів країни Л́іга плющ́а.
Дана угода передбачає удосконалення співпраці, обмін досвідом, впровадження спільних навчально-виховних та дослідницьких проектів. Плануються використання можливостей програми обміну для студентів, викладачів та професорів, а також,  проведення спільних міжнародних наукових конференцій, семінарів, майстер-класів, академічний туризм.
    Саме зараз, коли в Україні відбувається поступове реформування української освіти, що є пріоритетом розвитку держави, зокрема, питання її сучасності, модернізації та оптимізації є надзвичайно важливим. Тож, така співпраця  надає широкі можливості для взаємного обміну досвідом у сфері освіти та науки США та України.
    По традиції, наприкінці зустрічі ректор, професор Ю. Бошицький презентував професору Батлеру нові університетські видання та запросив частіше відвідувати  КУП НАНУ з метою проведення майстер-класів, оскільки лекція була надзвичайно цікавою та викликала жваву дискусію серед студентів.
Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg