Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В КУП НАНУ відбувся майстер-клас викладача Арканзаського університету (США) професора Крістофера Келлей
      16 грудня 2009р., в рамках розвитку міжнародних партнерських стосунків, Київський університет права НАН України відвідав викладач Арканзаського університету (США) професор Крістофер Келлей.      Професор Келлей прочитав студентам майстер - клас на тему: «Поради щодо особливостей юридичного правопису на англійській мові». Майстер клас проходив в комп’ютерному класі з використанням новітніх інформаційних технологій. Необхідно зазначити що професор Келлей є одним з провідних викладачів школи права Арканзаського університету в галузі юридичного правопису, державного регулювання та екологічного права.
      До того, як розпочати викладацьку діяльність, професор Келлей займався юридичною практикою як в державному, так і в приватному секторі, а також працював в одній з провідних Американських компаній «Arent Fox» у Вашингтоні.
      Це був вже не перший майстер – клас професора Келлей у нашому університеті, тому студенти мали змогу ретельно підготуватись і задавати питання які їх цікавлять. Наприкінці заняття професор передав електронний підручник з даної тематики в бібліотечний фонд нашого університету.


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg