Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В рамках проекту «Пізнай свій край» студенти КУП НАН України відвідали мальовничий куточок Закарпаття
      Як гарно відкривати для себе нові місця рідного краю. Дізнаватися їх таємниці і бути причарованими їх красою.
Так, в рамках проекту «Пізнай свій край» на прикінці січня студенти КУП НАН України відвідали базу відпочинку «Едельвейс», ака знаходиться в Міжгірському районі, с. Верхне Студене, Закарпатської області.

       Дуже цікавим фактом є те, що поселення села Верхне Студене скупчені біля долини річки, і має всього одну вулицю, яка простягається на 10 км! Як нам переповіли місцеві жителі такі забудови характерні для лемків. Познайомившись з місцевою культурою та побутом ми дізналися, що першими поселенцями були люди, які переселилися з низовинних регіонів Закарпаття, тікаючи від непосильного гніту феодалів.

       Окрім незвичного побуту горян нас дуже вразила мальовнича природа с. Верхне Студене, незабутні краєвиди гір з вічнозеленими ялицями, які дали змогу зробити гарні фото на згадку. А чисте вітря, можна сміливо сказати, що тут саме свіже повітря в Україні, адже дороги мало загружені автомобілями та й дана гірська місцевість не дозволяє розташовувати в даному регіоні ніяких крупних виробництв.

       Біля корпусу «Едельвейс» розташовано декілька мінеральних джерел та гірські траси, які сприяли здоровому, повноцінному відпочинку.

      Студенти Київського університету права НАН України висловлюють щиру вдячність ректору, Заслуженому юристу України Бошицькому Юрію Ладиславовичу, який започаткував довготривалий проект «Пізнай свій край», за унікальну можливість знайомитися з історичними та культурними куточками нашої Батьківщини, вивчати давні традиції та неповторну самобутність українського народу.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg