Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з начальником управління освіти Ужгородської міської ради
Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з начальником управління освіти Ужгородської міської ради
image-1_3.jpg       Нещодавно відбулася запланована зустріч ректора Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицького з начальником управління освіти Ужгородської міської ради Пуківською Мариною Іванівною.
      Мета зустрічі - це розвиток програми партнерських відносин зі школами та спеціалізованими закладами освіти України, розробленої Київським університетом права НАН України.
     Під час зустрічі обговорювались питання, щодо надання можливості зацікавленій учнівській молоді навчатись в КУП НАН України (м. Київ).
     В рамках запропонованої співпраці викладачі та учні ужгородських шкіл зможуть також взяти участь у відкритих лекціях, майстер-класах провідних вітчизняних та іноземних фахівців  в галузі права,  участь у наукових конкурсах КУП НАНУ  для абітурієнтів, обмін інформацією про науково-дослідні та освітні проекти в сфері права, які ми проводимо  в Україні та за її межами.
     Враховуючи, що Київський університет права НАН України має потужну бібліотечну базу, Ректор запропонував, за сприянням Управління освіти Ужгородської міської ради, організувати передачу навчальним закладам міста Ужгород книги з юриспруденції, історії, соціології, політології, економіки, а також  інтелектуальної власності  з депозитарію  бібліотеки Всесвітньої організації інтелектуальної власності.
     Зокрема, обговорили питання, щодо відкриття на території пропонованої школи  кабінету історії українського права, або кабінету права інтелектуальної власності, які будуть забезпечені КУП НАНУ відповідною літературою, плакатами та необхідною технікою.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg