Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Відбулася урочиста церемонія присвоєння почесного звання «DOCTOR HONORIS CAUSA» професорам Анжею Шмиту (Польща) та Адаму Махарадзе (Грузія)
Відбулася урочиста церемонія присвоєння почесного звання «DOCTOR HONORIS CAUSA» професорам Анжею Шмиту (Польща) та Адаму Махарадзе (Грузія)
    У КУП НАНУ відбулася урочиста церемонія присвоєння почесного звання «DOCTOR HONORIS CAUSA» Київського університету права НАН України завідувачу кафедри конституційного права і політичних інститутів факультету права і адміністрування Гданського університету, професору Анжею Шмиту (Польща) та декану юридичного факультету Батумського державного університету імені Шота Руставелі, професору Адаму Махарадзе (Грузія).
doktora1.jpg
doktora2.jpg
doktora3.jpg
    Рішення про присвоєння почесного звання було прийняте на засіданні Вченої ради Київського університету права НАН України від 18 квітня 2018 року (протокол № 5).
    Під час церемонії ректор Ю.Л. Бошицький наголосив, що звання «Почесного доктора Київського університету права НАН України» є найвищою почесною відзнакою Університету.
doktora4.jpg
doktora5.jpg
doktora6.jpg
 doktora7.jpg  doktora8.jpg  doktora9.jpg
    Згідно з традицією Почесні доктори виступили з науковими доповідями.
    Зокрема, Анжей Шмит артикулював увагу на темі «Важкі часи «нової влади» Польщі у 2015-2018 роках», окресливши ключові віхи та сучасні проблеми польського конституціоналізму. Натомість, Адам Махарадзе у своїй вітальній промові поділився багатим досвідом у царині кримінального права, а також своїми враженнями від плідної співпраці з КУП НАНУ, планами щодо спільних освітніх, ґрантових, культурних проектів.
    Після проголошених доповідей та їхніх обговорень ректор Ю.Л. Бошицький перейшов до урочистої церемонії посвяти у Почесні доктори (Doctor Honoris Causa), під час якої вчений секретар Т.І. Солдатська ознайомила присутніх з життєвими та науковими досягненнями Анжея Шмита та Адама Махарадзе.
doktora10.jpg
doktora11.jpg
doktora12.jpg
 doktora13.jpg  doktora14.jpg  doktora15.jpg
    Анжею Шмиту та Адаму Махарадзе були вручені дипломи «Почесного доктора Київського університету права НАН України» (Doctor Honoris Causa) та відповідні атрибути.
    У своїх інавгураційніх промовах Анжей Шмит, і Адам Махарадзе висловили слова вдячності колективу університету за високу оцінку їхньої діяльності.
    Зокрема, Анжей Шмит зазначив: «Для мене це дуже важлива подія і велика честь отримати звання Почесного доктора Київського університету права». Адам Махарадзе, в свою чергу висловив сподівання на продовження плідної співпраці з Київським університетом права НАН України та Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі.
doktora16.jpg
doktora17.jpg
doktora18.jpg
    На знак шани та поваги новим Почесним докторам КУП НАНУ студенти Київської духовної академії на чолі з першим проректором КДАіС, протоієреєм Сергієм Ющиком, слов’янською та грузинською мовами заспівали «Многая літа».
    Анжея Шмита та Адама Махарадзе привітали присутні на церемонії поважні гості, а також делегація з Польщі:
Якуб Стеліна – доктор, професор, декан факультету права та управління Гданського університету (Польща);
Тереза Озоровська – голова деканату Гданського університету (Польща);
Моніка Томажевська – представник Департаменту праці (Польща);
Петр Узібло – професор кафедри конституційного права і політичних інститутів факультету права і управління Гданського університету (Польща);
Кшиштов Граєвський – представник департаменту праці (Польща);
Марчен Вишивати – представник Департаменту праці (Польща);
Анна Райтель-Вархола – доктор кафедри конституційного права і політичних інститутів факультету права і управління Гданського університету (Польща);
Агнєшка Вайда – доктор кафедри конституційного права і політичних інститутів факультету права і управління Гданського університету (Польща).
    Серед вітчизняних поважних гостей, які завітали на захід були присутні:
Копиленко Олександр Любимович – Директор Інституту законодавства Верховної Ради України, доктор юридичних наук, професор;
Літа Сурмава – другий секретар посольства Грузії в України;
Мармазов Василь Євгенович – Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Корея, а наразі професор КУП НАНУ;
Генрик Собчук – професор, керівник Представництва Польської академії наук у Києві.
    Церемонія супроводжувалася струнним квартетом «Асамблея»  (художній керівник Олександр Скрябін), який гармонійно доповнював відповідні урочисті моменти
музикою Моцарта, Вівальді, Ф. Гайдна.

Прес-центр КУП НАНУ    
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg