Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбулася зустріч студентів Київського університету права НАН України в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
      07.12.2009 відповідно до програми співробітництва між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Карпачовою Н.І. та Київським університетом права НАН України, ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький та студенти університету відвідали Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
      Студенти мали нагоду ознайомитися з організацією роботи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини як органу Верховної Ради України, що здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав та свобод людини і громадянина в Україні.

      Представник Уповноваженого з прав людини, керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Терець Валерій Миколайович та начальник управління Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Пугачов Олександр Іванович провели співбесіду з кращими студентами 3 та 4 курсів КУП НАНУ щодо проходження ними практики, стажування та подальшого працевлаштування в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

      Ректор Ю. Бошицький передав Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І. запрошення увійти до складу Наглядової ради КУП НАН України.
      Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці, студенти вдячні ректорові Ю.Бошицькому за надану можливість ознайомитися з роботою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
P.S. Студентські враження
      


      7 грудня 2009 року відбулася зустріч студентського активу Київського університету права НАН України, організована за ініціативи ректора КУП НАН України, професора Ю.Л.Бошицького та Уповноваженого Верховної ради України з прав людини Н.І. Карпачової з представниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
      Під час зустрічі з керівником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Терець В.М. та начальником управління Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Пугачовим О.І. студентів КУП НАН України розповів про всі особливості та складність роботи Уповноваженого з прав людини, розповів весь ті проблеми та переживання, який їм доводиться переживати разом з людьми права яких було порушено, а іноді, навіть, у грубій формі. Розповідав, що робота поруч з Уповноваженим з прав людини це не просто займання посади, не просто буденні справи, а покликання серця. Адже так важливо допомогти тому, хто потребує допомоги, адже саме це характеризує цивілізоване суспільство.
      Конституцією України визначено, що права людини, її честь та гідність є найвищою цінністю. І для того, аби це було не лише декларацією, у нашій державі існує інститут омбудсмана. Робота ця не легка, потребує постійної уваги та відповідальності. Тому у секретаріаті омбудсмана завжди потрібні кадри, що здатні чітко виконувати поставлені завдання. А хто як не молоді діяльні спеціалісти підходять на цю роль?
      Саме з метою відшукати серед студентів КУП НАН України талановиту молодь була проведена зустріч. Треба зазначити, що проходила вона у надзвичайно позитивній атмосфері. Представники омбудсмана проявили зацікавленість університетом та майбутніми спеціалістами, яких він готує. Зі студентами ВУЗу було проведено співбесіду з метою виявити серед нас тих, що здатні працювати у секретаріаті омбудсмана. Слід відмітити, що студенти проявили себе найкращим чином. Тож кожен з них після цієї зустрічі може сподіватися на пропозицію працевлаштування.
      Користуючись нагодою студенти висловлюють вдячність ректору КУП НАН України Ю.Л.Бошицькому та Уповноваженому Верховної ради України з прав людини Н.І. Карпачовій за організацію даної зустрічі.
      Студент 3 курсу Денис Федоркин
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg