Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Відбулася зустріч та переговори ректора КУП НАНУ стосовно питань профорієнтації з адміністрацією Великоберезнянського району Закарпатської області
Відбулася зустріч та переговори ректора КУП НАНУ стосовно питань профорієнтації з адміністрацією Великоберезнянського району Закарпатської області
1
   Нещодавно відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького з головою Великоберезнянської районної ради Ярославом Шукалем, головою Великоберезнянської районної державної адміністрації Ігорем Шніцерем та керівниками району в сфері освіти Закарпатської області.
   В рамках співпраці між установами, Ю. Бошицький запропонував можливість дистанційного навчання та отримання другої вищої освіти для працівників Великоберезнянської ради. Також можливість для викладачів та учнів навчальних закладів брати участь у відкритих лекціях, майстер-класах провідних вітчизняних та іноземних фахівців в галузі права, участь у наукових конкурсах КУП НАНУ для абітурієнтів, обмін інформацією про науково-дослідні та освітні проекти в сфері права, які проводяться в Україні та за її межами.
   Зі свого боку, представники Великоберезнянського району проявили зацікавленість до налагодження контактів з КУП НАНУ і домовились про проведення спільного круглого столу з питань інтелектуальної власності.
   На завершення, ректор КУП НАНУ передав для бібліотеки смт. Великий Березний фундаментальні енциклопедичні видання «Юридична енциклопедія» в VI – ти томах.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg