Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Відбулися урочисті підсумкові збори трудового колективу КУП НАН України та нагородження кращих працівників вузу
Відбулися урочисті підсумкові збори трудового колективу КУП НАН України та нагородження кращих працівників вузу

  28 грудня 2019 відбулися загальні збори трудового колективу Київського університету права НАН України. Основними питаннями порядку денного був звіт ректора Університету Юрія Бошицького, звіт голови Ради трудового колективу за діяльністю у 2019 році Дмитра Шкребця та нагородження кращих працівників Університету.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
  У доповіді ректора Ю.Л. Бошицького було наголошено на важливості вдосконалення фундаментальної складової освіти, на інноваційній освіті в КУП НАНУ, позитивно охарактеризовано роботу Вченої ради та ректорату,  навчально-методичної роботи, профорієнтаційної, наукової та виховної складових, міжнародну та адміністративно-господарську  діяльність. Додавши, що 2019 рік був дуже насичений напруженою працею, різноманітними подіями, в яких кожний член колективу зробив свій особистий вклад в загальну справу, щоб примножити досягнення в підготовці майбутніх правників, розширити та укріпити ділові стосунки з колегами вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
  Колектив КУП НАНУ усіляко підтримував позитивний імідж університету та готовий у наступному році виконувати завдання, які є головними в освітньому процесі, навчально-виховній роботі, міжнародній, науковій, господарській та соціальній діяльності університету.
  Звіт ректора був затверджений Загальними зборами трудового колективу університету та  визнав роботу ректора задовільною.
ugorec.jpg ugorec.jpg
  Голова Ради трудового колективу Д.В. Шкребець під час своєї доповіді наголосив на актуальних завданнях, які були поставлені перед РТК. Зокрема, зазначено, що з метою виконання основних завдань діяльності РТК та реалізації відокремлених напрямків роботи за 2019 рік було здійснено ряд заходів, які були оголошені. Також невід’ємною частиною звіту було визначені недоліки у роботі РТК. Роботу голови РТК та РТК у цілому протягом 2019 року було також визнано задовільною.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
  За ініціативи ректора Ю.Л. Бошицького  в університеті була започаткована традиція нагородження 5-ти найкращих співробітників університету за підсумками їх роботи у 2019 році та значними досягненнями у розбудові КУП НАНУ.  
Цьогорічний цінний подарунок отримали:
1.  Кабенок Юлія Валеріївна – Вчений секретар;
2.  Перелигіна Раїса Володимирівна - завідувач аспірантури ;
3.  Тараненко Олена Іванівна - методист відділу навчально-методичної роботи;
4.  Янушка Світлана Дмитрівна – завідувач відділу діловодства;
5.  Студьонова Ірина Юріївна – бухгалтер.
Вітаємо усіх працівників з високим визнанням КУП НАН України.
Бажаємо подальших успіхів та процвітання!

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg