Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбулося розширене засідання старостату КУП НАН України з адміністрацією
      За ініціативою ректора, проф. Ю. Бошицького 11 лютого 2010 року було проведено розширене засідання старостату КУП НАН України. В роботі засідання взяли участь проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Галина Левківська, менеджер по роботі з студентами Анастасія Кригіна, методисти Олена Алєксєєва, Людмила Овсієнко та представники студентського самоврядування. Згідно з порядком денним старостат розпочався з вітального слова ректора Ю. Бошицького. Було запропоновано проведення зборів один раз на місяць з метою вирішення найактуальніших питань студентства.
       Старости мали змогу отримати інформацію від першої особи університету про перспективний розвиток КУП НАН України та започаткування нового проекту, за яким студенти будуть мати змогу відвідувати один раз на місяць театри міста Києва, а також займатися волонтерською роботою у літній період. Були розглянуті запитання та прохання зі скриньки ректора, та проблеми студентського життя в цілому.

       Ректор наголосив на тому, що університет у 2009-2010 навчальному році посилює навчальну дисципліну студентів. Сучасний юрист для конкурентоспроможності на ринку праці повинен вільно володіти іноземними мовами, бути широко освіченим та інтелігентним. Для цього університет сприяє такими проектами як «Пізнай свій край», «Майбутнє України в руках талановитої молоді», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім», «Інтелектуальна власність України: перлини сучасної літератури в руках талановитої молоді», «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді». Більш того активніше брати участь у науково-практичних конференціях. Було зауважено і про оптимізацію сайту університету, запровадження студентських рубрик у загальноуніверситетській газеті «Калейдоскоп університетських подій».

       Галина Левківська проінформувала учасників старостату з питань навчально – виховного процесу, а саме :
• про заходи, заплановані на 2 семестр 2009-2010 навчального року;
• зауважила щодо пасивності студентів у громадському житті університету;
• запропонувала критерії за якими необхідно подати пропозиції кандидатур студентів щодо відзначення їх на дошці «Гордість університету».
       Кожен із учасників мав змогу висловити свої ідеї та пропозиції щодо удосконалення роботи університету:
• відвідування бібліотеки у вихідні дні (субота з 10:00 – 14:00);
• поповнення бібліотечного фонду підручниками з певних дисциплін;
• можливість займатися в спортивних залах після навчання та у вихідні дні.

       Старостат мав ефективний результат роботи, адже саме від студентства повинні надходити основні ідеї удосконалення університету.Осядла Марія –
студентка 3 курсу (Міністр інформації КУП НАНУ)
Навроцький Дмитро –
студент 2 курсу (Секретар студентського самоврядування)
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg